Valladolid – Barcelona 1:0 (kon.) | Real Betis – Getafe 2:0 (kon.) | Vigo – Atlético Madrid 0:2 (kon.)
Granada – Villarreal 2:0 (kon.)
Celta Vigo
0:2 (0:0)
Atlético Madrid
Sobota 08.03.2014, 20:00 • Balaídos • Španielska LaLiga

Zápas medzi Celtou Vigo a Atléticom Madrid je za nami. Druhé dejstvo sa začalo v podobnom duchu, v akom sa niesol celý prvý polčas, no aj napriek tomu sa podarilo hosťom skórovať a to hneď dvakrát za dve minúty! O oba góly sa postaral David Villa, ktorý tak zažíva úspešnú sezónu a s 13 gólmi je 6. najlepší strelec súťaže.

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok sobotňajšieho večera. (21:53:03)

90+2
    Hosťujúci Adrián mohol zvýšiť na 3:0 z pohľadu Atlética, no Yoela z bezprostrednej blízkosti neprekonal!

90+1
    Domáci sú pri lopte a snažia sa aspoň o dosiahnutie čestného gólu.

90
    Zápas sa nám predĺži o dve minúty.

88
    Hrá sa väčšinou v strede ihriska, no domáci majú lopta na svojich kopačkách viac, no do blízkosti Courtoisa sa nevedia dostať.

87
    Levy Madinda posielal do šestnástky pretiahnutý center, no ten nezachytil ani jeden z jeho spoluhráčov a lopta sa dostáva ku hosťom.

86
    Hostia po dlhšej dobe predvádzajú aktívny futbal. Dopredu sa tlačil Adrián, no proti trojici hráčov Celty sa nepresadil.

84
    Hostia využívajú možnosť posledného striedania: ihrisko opúšťa hrdina dnešného zápasu David Villa, na posledných šesť minút ide do hry Adrián.

82
    Villa sa mohol dostať do rýchleho protiútoku, no napokon sa ku lopte nedostal, pretože Cabral predviedol pekný obranný zákrok.

81
    Hostia sa na chvíľu dostali ku lopte, no Villa sa proti presile nepresadil a o loptu prišiel.

80
    Zápas a nám dostáva do úplného záveru. Cítia to aj domáci hráči, no ich aktivita je bez ohrozenia Courtoisa zbytočná.

79
    Domáci sú stále pri lopte, kombinujú na útočnej polovici, no bránu neohrozili.

78
    Do rýchleho protiútoku sa tlačil Nolito, no Filipe si ho postrážil a čisto ho odstavil od lopty.

77
    Atlético už opustilo zo svojho tlaku, ktorý sme mohli pozorovať pred tým než dva razy skóroval David Villa.

76
    Ich kombinácia sa s úspechom nestretla a dopredu vyrážajú domáci, ktorí sa ešte nevzdávajú a snažia sa tento zápas zdramatizovať.

75
    Do konca ostáva už len 15 minút a hostia majú loptu na svojich kopačkách na útočnej polovici.

74
    Striedajú aj domáci, ktorí tak vyčerpali všetky tri možnosti na zmenu v kádri: ihrisko opúšťa Krohn-Dehli, nahrádza ho Madinda.