Třinec – Ústí n. L. 1:0 (kon.) | Pardubice – Vlašim 2:0 (kon.) | Vltavín – Bohemians 1:0 (kon.)
Táborsko – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Zlín – Most 2:1 (kon.)
FC SILON Táborsko
2:1 (0:0)
FC Hradec Králové
cz Sobota 08.03.2014, 14:30 • Stadion Soukeník, Sezimovo Ústí • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

Druhý poločas přinesl 3 góly, Táborsko se raduje z vítězství 2:1. Hradec už v druhé půli moc šancí nepředvedl, odjíždí s prázdnou a opouští první místo tabulky. Dnešní tip na přesný výsledek mi tak vyšel, ale k radosti domácích v opačném gardu. Další ligový duel odehraje Táborsko v neděli 16. března na hřišti Mostu. Další domácí utkání čeká Jihočechy v sobotu 22. března proti Frýdku-Místku. Ze Soukeníku se loučí a na další onlajn z fotbalu se těší Josef Janda.

90+2
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Hradec se dočkal úspěchu až příliš pozdě. Centr zprava propadl k DAVIDU VANĚČKOVI, který byl úplně volný. Neměl tak problém poslat míč do sítě.

90+1
    Vukadinovič chytře posunul za obranu Strnadovi, jím vyslaný míč ale o kousek minul šibenici, stav se nemění.

90
    Rozhodčí nastaví 2 minuty.

90
    Konec se blíží a Hradec si žádný závěrečný tlak nevytváří, je rozhodnuto.

87
    Ojedinělá šance Hradce nebyla vůbec malá! Križko se hnal středem hřiště, načež natáhl k ráně pod břevno. Toma dokázal míč vyrazit nad branku a připsal si další skvělý zákrok.

85
    Vukadinovič čaroval s míčem u autové čáry příliš dlouho, nakonec byl odzbrojen.

83
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Penalta proměněna! MILOSLAV STRNAD poslal levačkou ránu doprostřed branky pod břevno a Koubkův skok k levé tyči byl marný. Táborsko vede už 2:0.

82
    Míč si bere Strnad.

82
    Byla nařízena penalta. Táborsko může rozhodnout!

80
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Holeš, přichází Poděbradský.

79
    Další míč končí nad brankou Hradce. Hosté jsou v druhé půli opravdu marní a vypadá to, že trenér chystá střídání.

78
    Žlutou kartu dostává Križko (FC Hradec Králové).

77
    Vukadinovič utekl po pravém křídle a poslal prudký centr před branku. Koubek byl pozorný a pro míč si v klidu došel.

76
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Šimák, přichází Rabiňák.

76
    Križko napálil míč jen do zdi.

75
    Žlutou kartu dostává Mráz (FC MAS Táborsko).

73
    Táborsko se konečně dočkalo! Na hranici šestnáctky se na puntíku s míčem otočil MILOSLAV STRNAD a poslal ho po zemi přesně k pravé tyči. Koubek se tentokrát natahoval marně. Táborsko vede nad Hradcem Králové 1:0.

71
    Šimák pěkně kličkoval na hranici vápna, ale stále nemohl poslat přihrávku na volnějšího spoluhráče. Nakonec se rozhodl zakončit překvapivou střelou po zemi na bližší tyč. Koubek ale neměl problém a míč lapil.