Hamburger – Frankfurt 1:1 (kon.) | Hannover – Leverkusen 1:1 (kon.) | Mönchengladbach – Augsburg 1:2 (kon.)
Schalke – Hoffenheim 4:0 (kon.) | Stuttgart – Braunschweig 2:2 (kon.) | Wolfsburg – Bayern 1:6 (kon.)
Norimberk – Brémy 0:2 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
1:2 (1:1)
FC Augsburg
Sobota 08.03.2014, 15:30 • Borussia-Park Mönchengladbach • Nemecká Bundesliga

Skončil nám dnešný zápas, Borussia ho mala dobre rozohratý, no hostia dokázali stav ešte v prvom polčase vyrovnať a veru, domáci sa svojou pasívnou hrou a taktikou v druhom polčase sami pripravili o body. Augsburg hral dnes lepší futbal, po peknom brejku vsietil a domov si tak odvezie všetky tri body. Pekný večer želám všetkým priaznivcom športu, lúči sa s vami Vladimír Korduliak.

90+2

90+2
    Borussia sa snaží vpredu ešte čo to vymyslieť, lež defenzíva hostí ju k ničomu nepúšťa.

90+1
    Morávek potiahol loptu do veľkého vápna domácich, chvíľku v okolí veľkého štvorca hostia operovali s loptou, kým im ju hlavný nezobral pre ofsajd.

90
    Nad základný hrací čas budeme nadstavovať dve minúty.

90
    Mlapa sa dostal do šestnástky, z pravej strany pekne vystrelil, Manninger nastavil svoj kôš a loptu bezpečne chytá.

90
    Začala posledná minúta základnej hracej doby, počkáme, si, koľko nám arbitri nadstavia.

89
    Jeden z domácich sa z rohu šestnástky odhodlal k strele, lopta končí na tribúne.

89
    Dnešné stretnutie sleduje 49.622 divákov.

88
    Werner to rozohral nakrátko, obrana domácich už pri lopte a Borussia pôjde vpred.

88
    Faul domácich, Werner bude rozohrávať, no na priame ohrozenie der Stegenovej bránky to asi nebude.

87
    Augsburg až od súperovej šestnástky zahral pomaly ale isto dozadu až na malú domov, hostia už budú naťahovať čas.

86
    Striedanie v tíme FC Augsburg: z ihriska odchádza Halil Altintop, prichádza Kohr.

85
    Nuž Borussia má teraz aj nervozitu na svojich kopačkách, defenzíva hostí už v okolí stredového kruhu moc priestoru domácim nedáva.

84
    Striedanie v tíme Borussia Mönchengladbach: z ihriska odchádza Nordtveit, prichádza Younes.

83
    Aktivita a priamočiare kolmé ťahanie lopty vpred sa hosťom vyplatilo, ujali sa vedenia a ak budú pokračovať vo svojom tempe a taktike, dnes budú brať v Borussia-Parku všetky tri body.