West Bromwich – Manchester United 0:3 (kon.) | Cardiff – Fulham 3:1 (kon.) | Crystal Palace – Southampton 0:1 (kon.)
Norwich – Stoke City 1:1 (kon.) | Chelsea – Tottenham 4:0 (kon.)
Cardiff City FC
3:1 (1:0)
Fulham FC
Sobota 08.03.2014, 16:00Anglická Premier League

To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (17:54:57)

Je koniec. Domáci sa víťazstvom 3:1 nad posledným Fulhamom o krok priblížili k záchrane. Naopak hostia sú momentálne vo veľmi zlom rozpoložení a so záchranou to budú mať veľmi ťažké. V 59.minúte síce gólom Holtbyho vyrovnali na 1:1, ale v 68.minúte pridal svoj druhý gól Caulker a v 71.minúte si vlastenca strelil Riether.

90+4
    Jones poslal protihráča nedovolene k zemi a rozhodca odpískal faul.

90+3
    Center Richardsona domáca obrana odvrátila do bezpečia.

90+2
    Domáci už len pozorne bránia a čakajú na záverečný hvizd.

90+1
    Rozhodca Atkinson nadstavuje 4 minúty.

90
    Striedanie v tíme Cardiff City FC: z ihriska odchádza Ben Turner, prichádza Kévin Théophile-Catherine.

89
    Na druhej strane nemal Marshall problémy so zakončením Mitroglua.

88
    Prízemnú strelu Kima zachytil Stekelenburg bez problémov.

87
    Hostia len bezmyšlienkovito nakopávajú lopty na hrot a domáca obrana nemá problém tieto pokusy ubrániť.

86
    Marshall skrotil dlhý pas Karagounisa.

85
    Fulham má stále menej a menej času. Do konca riadnej hracej doby je menej ako päť minút.

84
    Teraz napriahol práve Sidwell spoza šestnástky, ale jeho strelu zblokovala domáca obrana.

83
    Steve Sidwell sa ocitol v ofsajdovom postavení. Fulhamu to jednoducho v dnešnom zápase nejde.

81
    Pred šestnástkou spadol po zásahu Heitingu Jones, ale rozhodca ukazuje gestom, aby hráči pokračovali v hre.

81
    Striedanie v tíme Cardiff City FC: z ihriska odchádza Gary Medel, prichádza Magnus Wolff Eikrem.

79
    Heitinga musel odkopávať po prehratom súboji Hangelanda.

77
    Hosťujúci Mitroglu bol v dvoch dobrých šanciach, ale najprv zasiahol Caulker a potom brankár Cardiffu Marshall.