Liége – Mechelen 2:0 (kon.) | Genk – Mons 3:1 (kon.) | Oostende – Kortrijk 0:0 (kon.)
Charleroi – Lierse 1:1 (kon.) | Waregem – Brugge 1:1 (kon.) | Leuven – Anderlecht 1:0 (kon.)
Lokeren – Waasland-Beveren 0:0 (kon.) | Cercle Bruggy – Gent 1:4 (kon.)
KRC Genk
3:1 (1:0)
RAEC Mons
cz Sobota 08.03.2014, 20:00 • Cristal Arena, Genk • Belgická Jupiler Pro League

90+3
    Genk právě vstřelil branku!
    V nastaveném čase rozhoduje o výhře domácího Genku JULIEN GORIUS, který v dnešním utkání proměnil také druhý pokutový kop.

85
    Mons právě vstřelilo branku!
    Hostující tým pět minut před koncem řádné hrací doby snižuje nepříznivý vývoj utkání! Z penalty se prosadil TIM MATTHYS.

65
    Domácí přidávají branku i ve druhém poločase a ujímají se vedení 2:0. Přihrávku Camuse z levé strany hřiště dokázal přesně mířenou střelou zužitkovat kanonýr JELLE VOSSEN.

45
    Míč si na značku pokutového kopu postavil JULIEN GORIUS, který nedal Wernerovi sebemenší šanci. Genk se tedy před koncem úvodního poločasu ujímá vedení.