Bayern – Hamburger 3:1 (kon.) | Hannover – Norimberk 3:3 (kon.) | Hoffenheim – Dortmund 2:2 (kon.)
Augsburg – Braunschweig 4:1 (kon.) | Wolfsburg – Stuttgart 3:1 (kon.)
Hannover 96
3:3 (0:3)
1. FC Norimberk
Sobota 14.12.2013, 15:30 • HDI-Arena • Nemecká Bundesliga

88
    Následne prichádza posledné striedanie v zápase, na ihrisko príde aj Róbert Mak, ktorý vymení Frantza.

81
    Hannover strieda posledný raz v 81. minúte, zahrá si aj Pander, ten na ihrisku nahradí Priba.

76
    Druhý raz v zápase strieda Norimberg, z ihriska odchádza práve Ginczek, na jeho miesto príde Pekhart.

74
    Strieda aj domáci výber, zahrá si aj Sulejmani, ten na trávniku vymení Sobiecha.

72
    Hostia striedajú prvý raz v zápase, z ihriska odchádza strelec druhého gólu Norimbergu Drmic, nahradí ho Feulner.

46
    Počas prestávky medzi polčasmi došlo k jednej zmene v domácom zložení, do zápasu už nezasiahne Schmiedebach, nahradí ho Bittencourt.

Andrej Marienka

Góly: 60. Bittencourt, 87. Diouf, 90+2. Diouf – 30. Hloušek, 38. Drmic, 41. Nilsson

Karty:   11. Huszti (HAN), 39. Stindl (HAN), 90. Andreasen (HAN) – 47. Pogatetz (NRM)

Hannover 96: Zieler – Prib, Sané, Marcelo, Sakai – Stindl, Andreasen – Huszti, Schmiedebach – Diouf, Sobiech
    Náhradníci: Fuhry – Cherundolo, Hoffmann, Avevor, Pander, Bittencourt, Sulejmani

1. FC Norimberk: Schäfer – Plattenhardt, Pogatetz, Nilsson, Chandler – Frantz – Hloušek, Kiyotake, Hasebe, Drmic – Ginczek
    Náhradníci: Rakovsky – Feulner, Pekhart, Mak, Dabanli, Pinola, Esswein

Rozhodca: Kinhöfer – Scheppe, Ittrich