Leuven – Oostende 1:2 (kon.) | Lokeren – Kortrijk 0:0 (kon.) | Mechelen – Waasland-Beveren 0:0 (kon.)
Cercle Bruggy – Mons 2:1 (kon.)
Sporting Lokeren
0:0 (0:0)
KV Kortrijk
cz Sobota 14.12.2013, 20:00 • Daknamstadion (Lokeren) • Belgická Jupiler Pro League

Zápas bez větších šancí je u konce. Na rozdíl od první půle v té druhé měli domácí očekávanou převahu, tu ale zhodnotit nedokázali. Po remíze 0:0 si KSC Lokeren a KV Kortrijk rozdělí po jednom bodu.

Ode mě je to tedy vše, příště opět na shledanou. (21:50:59)

90
    Nastavuje se jedna minuta.

89
    Od branky odkopává Keet, zápas se blíží do samého závěru.

87
    Lokeren nastěhován na útočné půli, prosadit se proti dnešní obraně Kortrijku ale není vůbec snadné.

84
    Za faul zezadu dostává žlutou kartu Odoi.

83
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Santini, přichází Coulibaly.

83
    Ke střele se z hranice vápna probojoval domácí útočník, balon jde vedle levé tyče!

82
    Roh pro domácí...

82
    Dobrá šance pro domácí, hlavička Taravela jde ale jen nedůrazně vedle.

80
    Oussalah unikal po levém křídle, balon ale rychle ztratil.

77
    Útok domácích zastavuje ofsajd.

75
    Kombinaci Lokerenu na útočné půli zastavuje zbytečný útočný faul. Moc času na rozhodnutí zápasu nezbývá, chtělo by to přidat v ofenzivní činnosti – na obou stranách.

72
    Je to velký boj, Kortrijku se dostala šance na rychlý brejk, ten ale shořel na nepřesné přihrávce.

69
    V posledních minutách má domácí Lokeren herní převahu a začíná naplňovat alespoň z tohohle pohledu roli favorita.

67
    Hezká kombinace KSC ve vápně, nikdo z domácích se ale k více nebezpečné střele nedostal.

65
    Tato standardka se ale KV absolutně nepovedla.

64
    Rohový kop pro Kortrijk...

63
    Oba soupeři značně taktizují, diváci v Lokerenu toho zatím ze hry moc nemají. Domácím nevyšel brejk po levém křídle.