Admira Wacker Mödling – Wacker 3:0 (kon.) | Ried – Wolfsberger 1:3 (kon.) | Sturm Graz – Grodig 2:2 (kon.)
SV Ried
1:3 (0:2)
RZ Pellets Wolfsberger AC
cz Sobota 14.12.2013, 19:00 • Keine Sorgen Arena • Rakúska Bundesliga

Dnes jsme měli možnost shlédnout velmi pěkné utkání, které přineslo čtyři branky. Ačkoliv byl před zápasem za favorita považován Ried, tak tuto roli nepotvrdil. V prvním poločase byl jasně lepší tým z Wolfsbergu, a také vstřelil dvě branky. Druhý poločas byl opačný, tempo a styl diktovali domácí, tedy až do té doby, kdy se v 64. minutě nechal vyloučit Trauner. Domácím se podařilo v 88. minutě vstřelit kontaktní branku, avšak nechávali příliš otevřenou obranu a toho využili hosté, když se prosadili z rychlého brejku. To je z dnešního zápasu vše, někdy příště na počtenou. (20:58:29)

90+5
    Clemens Walch ještě obdržel žlutou kartu, avšak to už nic nezmění, je dobojováno!

90+2
    Pellets WAC právě vstřelili branku!
    A je rozhodnuto. Hosté se prosazují potřetí, tentokrát z rychlého brejku. Michael Liendl naservíroval míč před bránou a tam se ho ujal MANUEL KERHE, který pohotově zakončil.

90+1
    Polverino prověřil Gebauera, ten míč vyráží. Z následné akce nic nebude, jelikož je odpískán ofsajd,

88
    Ried právě vstřelil branku!
    Tak a je tu zápletka! Domácím se podařilo vstřelit kontaktní branku zásluhou RENEHO GARTLERA! Ten si doběhl pro vyražený míč a bez problému ho uklidil do sítě. Uvidíme, co domácí ještě předvedou.

85
    Do konce zápasů zbývá přibližně 5 minut a hraje se v poklidném tempu.

84
    Střídání v týmu SV Josko Ried: ze hřiště odchází Kragl, přichází Wieser.

83
    Střídání v týmu RZ Pellets WAC: ze hřiště odchází Putsche, přichází Hüttenbrenner.

82
    Ačkoliv se domácí snaží, jejich fanoušci to příliš neoceňují, nekteří už dokonce opouštějí svá místa.

81
    Hosté se dostali do přečíslení tří proti nikomu! David De Paula si míč předkopl až příliš a připravil ho něj Geabuer. Ried se snaži vstřelit kontaktní branku a často tak zůstává jeho obrana hodně otevřená.

78
    Dario Baldauf mohl jít sám na brankáře, avšak nechal se připravit o míč. Jeho pád byl až příliš ochotný a rozhodčí to jako faul neposoudil, hra tak pokračuje útočnou akcí domácích.

76
    Na domácích je vidět, že jich je o jednoho méně a hra se začíná podobat té, kterou předváděli v prvním poločase.

75
    Kragl na polovině hřiště ve vzduchu fauloval Liendla, který zůstává otřesný ležet na zemi.

73
    David De Paula se ocitl sám před Gebauerem, avšak míč mu nesedl. Následnou dorážku zblokovali obránci!

72
    Střídání v týmu RZ Pellets WAC: ze hřiště odchází Topcagic, přichází Segovia.

70
    Hra se nám velmi přiostřuje, avšak rozhodčí zůstává ledově klidný.

69
    Střídání v týmu RZ Pellets WAC: ze hřiště odchází Gotal, přichází De Paula.

66
    Michael Liendl se ze standardní situace pokoušel ohrozit branku, míč však mířil značně mimo.

64
    Gernot Trauner si počínal nedovoleně, když odkopával míč a měl nohu příliš blízko obličeje protihráče. Obdržel tak dnes už druhou žlutou kartu a tím pádem i červenou kartu. To je pro domácí tým velká smůla.