Admira Wacker Mödling – Wacker 3:0 (kon.) | Ried – Wolfsberger 1:3 (kon.) | Sturm Graz – Grodig 2:2 (kon.)
Admira Wacker Mödling
3:0 (2:0)
FC Wacker Innsbruck
cz Sobota 14.12.2013, 16:30 • Bundesstadion Südstadt, Maria Enzersdorf • Rakúska Bundesliga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:21:05)

Domácí dnešní zápas zvládli na jedničku. Díky povedenému prvnímu poločasu stačilo jen v tom druhém nedělat chyby a držet si náskok, což se Admiře povedlo. Navíc se domácím podařilo i náskok navýšit a Innsbruck dnes odjíždí s výpraskem 0:3!

90+3
    Ještě rohový kop Admiry,domácí rozehrají z levé strany.

90+1
    Ouedraogo již v první minutě nastaveného času znovu v šanci, ale z malého vápna přestřeluje!

90
    Probíhá poslední minuta řádné hrací doby, rozhodčí jistě něco nastaví.

89
    Míč má ve své moci Kuttin, který nespěchá s rozehrávkou.

87
    Bránící Siller nyní fauluje na vlastní polovině a dostává za tento faul žlutou kartu.

86
    Ouedraogo se prosadil na levé straně přes bránícího Sillera, ale nakonec střílí pouze vedle branky.

85
    Nepřesný pas Bergmanna na pravé straně.

84
    Odkop od branky Admiry, domácí nyní již nikam nespěchají, hosté jsou aktivnější.

83
    Navíc Hinterseer na polovině Admiry fauluje, míč mají domácí.

83
    Dlouhý nákop Innsbrucku, ale míč získávají domácí.

81
    Tentokrát míč letí na vzdálenější tyč, kde s námahou míč vyráží mimo pokutové území zasahující gólman Kuttin.

80
    Ale obrana Admiry odvrací pouze na další roh.

79
    Innsbruck vybojoval rohový kop, hosté rozehrají z levé strany.

78
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Schütz, přichází Brauneis.

77
    Znovu aktivní Ouedraogo vystrašil gólmana Schobera, míč však opět míří pouze nad branku.

76
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Domoraud, přichází Sax.

76
    Ouedraogo pálí technicky z nějakých pětadvaceti metrů, pěkný oblouček však dopadá pouze za branku Innsbrucku.