Admira Wacker Mödling – Wacker 3:0 (kon.) | Ried – Wolfsberger 1:3 (kon.) | Sturm Graz – Grodig 2:2 (kon.)
SK Sturm Graz
2:2 (1:1)
SV Grodig
cz Sobota 14.12.2013, 19:00 • UPC-Arena • Rakúska Bundesliga

Utkání skončilo spravedlivou remízou 2:2. Ve druhém poločase se hrál vyrovnaný fotbal. Po hodině hry dokázal Sturm otočit nepříznivý vývoj utkání ve svůj prospěch brankou Madla. Domácí fanoušci se neradovali ze druhé branky příliš dlouho, když za sedm minut vyrovnal Leitgeb. Na konci zápasu ještě se snažili fotbalisté domácího celku strhnout vítězství na svoji stranu, ale hráči Grödigu si zkušeně situaci pohlídali. (20:56:58)

90+3
    Centr směřoval na zadní tyč, kde se k zakončení nedostal Leitgeb.

90+2
    Po faulu Webera budou svěřenci trenéra Hüttera zahrávat standardní situaci.

90+2
    Dlouhý nákop od Berice skončil až u brankáře Stankoviče.

90+1
    Centr kryl do své náruče vybíhající brankář Pliquett.

90
    Dobrým krytí míče vybojovali rohový kop. Zjevně nikam nepospíchají. Bod ze hřiště Sturmu bude pro ně užitečný.

89
    Minutu před koncem vypršení devadesáti minut jsou u míče hráči v modrých dresech a nedovolují ohrožení branky Stankoviče.

87
    Sturm se snaží strhnout vítězství na svoji stranu, má více ze hry, houževnatá obrana Grödig třetí brance stále odolává.

85
    Další standardní situace ve prospěch Sturmu zahrál Offenbacher, centr byl krátký a na hranici vápna jej odhlavičkoval Huspek.

83
    Hostující obrana se s těžkou situací vypořádala velmi dobře a balon odvrátila do zámezí.

82
    Sturm bude zahrávat rohový kop.

81
    Thomas Salamon viděl žlutou kartu.

78
    Střídající Djuricin se mohl stát hrdinou zápasu, jeho střela z velmi dobré pozice byla zablokována.

75
    Po přihrávce Correa se odhodlal ke střele Salamon z dálky, jeho střele chyběl metr, aby se vešla mezi tři tyče.

73
    Vystřídal také Sturm. Daniela Beichlera vyměnil Marco Djuricin.

72
    Druhé střídání hostů. Philippa Zulechnera nahradil Dieter Elsneg.

70
    Grödig právě vstřelil branku!
    Opět máme srovnáno. Po standardní situaci se dostal balon k MARIU LEITGEBOVI, který přesnou ranou na zadní tyč prostřel vše co mu stálo v cestě – 2:2.

70
    Do větší šance se však dostal jeho spoluhráč Boller, jehož střela z malého vápna byla tečována na rohový kop.

69
    Grödig kopal rohový kop,odražený balon se dostal zpět na kopačky hostujících hráčů. Nutz chtěl technicky překonat brankáře Pliquetta, to se mu však nepodařilo.