Leuven – Oostende 1:2 (kon.) | Lokeren – Kortrijk 0:0 (kon.) | Mechelen – Waasland-Beveren 0:0 (kon.)
Cercle Bruggy – Mons 2:1 (kon.)
Oud-Heverlee Leuven
1:2 (1:0)
KV Oostende
cz Sobota 14.12.2013, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Zápas dospěl ke konci a hosté z Oostende otočili nepříznivý stav z prvního poločasu ve svůj prospěch. V 58. minutě se po rohovém kopu prosadil Luissint. Následovala řada střídání a rozkouskovaná hra zpomalila průběh hry. Až v 84. minutě našel Fernando ve vápně Wilmeta, který poslal svůj tým do vedení. Konec utkání domácí hráči nezvládli a viděli hned několik žlutých karet a jednou i kartu červenou. Hosté si už hru pohlídali a poráží tak Leuven 2:1. Dnes je to ode mě vše a zase někdy na shledanou. (22:01:43)

90+3
    Messoudi dělá druhý zkrat v krátké době a dostává druhou žlutou kartu.

90+1
    Poslední střídání Oostende, odchází Fernando, kterho nahrazuje Dessaer.

89
    Další ostrý faul teď předvedl Thompson a i on vidí žlutou kartu.

86
    Messoudi také neudržel nervy a dostává od hlavního rozhodčího žlutou kartu.

84
    Azevedo je potrestán žlutou kartou.

84
    Oostende právě vstřelilo branku!
    Na začátku akce stál Depoitre, který nahrál Fernandovi, ten našel ve vápně centrem JONATHANA WILMETA, který dokázal Bailla prostřelit.

80
    Druhá změna v sestavě Oostende, ze hřiště odchází Berrier, na jehož místo kluše Brouckaert.

79
    V osobním hlavičkovm souboji byl Ngolok přespříliš důrazný, KV pomalu rozehrává ze své poloviny.

76
    Obrana Oostende si počíhala na domácí útočníky a poslala je do ofsajdu.

75
    Kombinace Leuvenu byla již přebytečná, hosté jim míč ukradli, zastavil je až Van Goethem za cenu autu.

72
    Tak u domácích dochází na střídání, dnes dohrál Kostovski a na zelenou plochu přichází Azevedo.

69
    Ani jeden z útočné trojice Ngolok-Kostovski-Ogunjimi se nedokázal dostat přes obranu Oostende, dopředu se tak ženou opět hosté.

65
    Po levé straně běžel s míčem Wijns, jehož centr směřoval do vápna, ale Brillant se postaral o záchranu Ovonovi branky.

63
    U hostí dnes přichází k první změně, odchází hráč Mushekwi, kterého nahrazuje Wilmet.

58
    Po rohovém kopu pálil Fernando, Bailly vyrazil pouze před sebe, kde stál XAVIER LUISSINT, který míč uklidil do otevřené brány.

58
    De Schutter pálí bez přípravy a vybojoval pro svůj tým roh.

56
    Pěkná akce domácích před velkým vápnem, přesná přihrávka ulicí na rozběhnutého Kostovskiho, který ale nedokázal přehodit Ovona.