Skalica – HC Slovan 3:5 (kon.) | Spišská N. Ves – Poprad 6:4 (kon.) | Topoľčany – Nitra 6:5 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Košice 1:2 (2:1 po s.n.) | Žilina – Trenčín 3:1 (kon.) | B. Bystrica – Zvolen 3:2 (kon.)
HC Topoľčany
6:5 (3:0, 2:1, 1:4)
HK Nitra
Nedeľa 24.11.2013, 10:30 • Zimný štadión Topoľčany • Extraliga juniorov

Je za nami ďalšie kolo juniorskej extraligy v ktorom Topoľčany, potom čo im rozhodca vylúčil brankára, takmer stratili 5 gólový náskok ale nakoniec to v záverečných minútach ubojovali a 3 body ostávajú doma. To je odomňa na dnes všetko ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok víkendu. (12:45:49)

60:00

59:55
    F.Hudec šiel sám na bránu ale samostatný únik nevyužil.

59:20
    Do konca je už iba 40 sekúnd ale stále sa hrá v tretine Nitry dostanú ešte hostia šancu na vyrovnanie?

57:43
    Skrumáź pred bránou vyrovnávajúcim gólom hostí neskončila.

56:42
    Prvá formácia Žochárov zamotala hlavy súperovi ale Pupík všetky strely pochytal.

55:15
    Prečíslenie hostí zastavil rozhodca píšťalkou pretože jeden z hráčov Nitry bol v ofsajde.

54:38
    Matejove nahodenie spoza modrej si Pravda radšej nechal pre seba a prerušil hru.

53:48
    Domáci sa trochu prebrali a konečne zaútočili aj oni.

52:50
    Po strele od modrej sa dorážka Szalayovi nepodarila a minul prázdnu bránu.

50:46
    Nitra dala gól!

V oslabení zaútočil sám LUKÁŠ KONIG a potom čo obišiel jedneho obrancu trafil backhandom presne pomedzi Pravode betóny. Bez asitencie.

49:16
    Lukáš Bališ 2 minúty za sekanie.

49:01

Pravda síce dobre zasiahol proti strele od modrej aj nasledujúcej dorážke ale na dorážku LUKÁŠA TABIHO už nemal nárok. Asitencia: Róbert Ölvecký, Daniel Konc.

48:21
    Domáci po vylúčení vlastného brankára úplne stratili kontakt s hrou a Nitrančania do nich búšia koľko sa do nich zmestí.

46:59
    Pravda získava zásahovú istotu tentokrát dobre zasiahol proti Bališovej strele z náprahu.

45:25
    Opäť podobná situácia ako pri poslednom góle ale tento krát pravda vynikajúco zasiahol proti osamotenému Bališovi.

44:51

Hostia tesne po sebe vstrelili gól znova! D.Konig našiel voľného MARTINA MATEJOVA a ten už so zakončením do prázdnej brány nemal problém. Asistencia: Dávid Konig.

43:55

Nitrančania znižujú! Po prihrávke od Bališa sa strelou z kruhov presadil NINO SZALAY. Asistencie: Lukáš Bališ, Mátyás Biró.

43:30
    F.Hudec pekne hľadal pred bránou Ondruša ale ten na puk nedosiahol.

42:47
    Nitrančania chcú využiť toho, že brankár domácich nie je rozohriatý a pália zo všetkých pozícii.

42:20
    10 minút osobný trest inkasoval domáci brankár Juraj Halo takže prichádza nútené striedanie brankárov na strane domácich a nastupuje Denis Pravda.

42:20
    Domáci síce zle rozohrali ale útok hostí zastavil ofsajd.

41:28
    Po buly v obrannej tretine domácich vystrelil Bábik no Halo nemal zakrytý výhľad takže nemal s touto strelou väčšie problémy.

40:18
    Topoľčany dali gól!

Hneď v úvode tretiny domáci znova skórovali! Potom čo po krídle potiahol puk Juraj Gašparovič prihral pred bránu voľnému PETEROVI ŠŤASTNÉMU, ktorý sa tentokrát už nemýlil. Asitencie: Juraj Gašparovič, Denis Šimurka.

40:01

Je za nami druhá tretina v ktorej si domáci poistili svoj náskok a nepustili súpera vôbec k hre. Vymyslí ešte niečo Nitra a pokúsia sa vyrovnať alebo si to Topoľčany ustrážia?

40:00

39:57
    V posledných sekundách domáci nevyužili prečíslenie Gašparovič dobre našiel Šťastného ale jeho zakončenie bolo nepresné.

39:15

Domáci konečne skórovali aj v presilovke. Potom čo Kmeť pálil od modrej jeho strelu tečoval MICHAL ONDRUŠ a na to už brankár hostí zareagovať nestihol. Asistencia: Adrián Kmeť.

37:26
    Martin Matejov mieri na trestnú lavicu za nedostatočnú výstroj.

37:26

Hostia konečne znižujú! Po dlhšej odmlke sa v útoku ukázali aj hostia. LUKÁŠ BALIŠ si vybojoval puk v rohu vykorčuloval na kruhy a trafil presne Halovi pomedzi betóny. Bez asistencie.

36:04
    F.Hudec je dnes pri chuti znova sa vydal do útoku sám ale jeho strelu zblokovala obrana hostí na ochrannú sieť.

35:05
    Prvým strelcom hostí bol takmer Priganc no jeho "zakončenie" po zblokovaní Gašparovičovej prihrávky nemierilo do správnej brány, avšak Pupík dobre zasiahol a obranca hostí sa mu dodatočne za danú situáciu aj ospravedlnil.

33:52
    Dobré striedanie tretej formácie domácich ukončil Pupík potom čo prerušil hru.

33:17
    Rufati vyhral osobný súboj 1 na 1 po ktorom zakončil ale Pupík ho vyrážačkou dobre zastavil.

32:44
    Szalay hľadal pre bránou voľného spoluhráča ale puk sa až k nemu nedostal.

32:27
    Po F.Hudecovom nahodení Pupík radšej ukľudnil hru.

31:01
    Po peknej kombinácii prvého útoku domácich sa Šťastnému nepodarilo zakončiť do prázdnej brány.

30:12
    Halo zostal neprekonaný aj potom čo sa naňho Lukáš Konig rútil sám pretože on jeho blafák vystihol a betónom dobre zasiahol.

29:47
    Hostia sa spod tlaku vymanili iba pomocou zakázaného uvoľnenia.

28:38
    F.Hudec vybojoval puk vo vlastnej obrannej tretine potiahol útok sám ale svojím zakončením spoza hráča Pupíka neprekvapil.

28:08
    Rodiace sa prečíslenie domácich zastavil ofsajd.

26:57
    Topoľčany sa z gólu netešili ani potom čo J.Hudec našiel pred bránou voľného Petreka pretože ten svojou strelou bránu minul.

25:34
    Topoľčany nevyužili veľkú šancu keď pri prečíslení dvoch na jedného Ondruš prihral F.Hudecovi no ten strelou z prvej do polo odkrytej brány Pupíka neprekonal.

24:43
    Domáci v plnom počte.

24:38

Domáci skórovali aj v oslabení! Gašparovič dokorčuloval vyhodený pu od Trenčana prihral pred bránu DENISOVI ŠIMURKOVI a ten síce na prvý pokus bránu minul no pri dorážke sa už nemýlil. Asistencie: Juraj Gašparovič, Denis Trenčan.

23:53
    Nitrančania sa zabývali v pásme ale Halo chytil strelu od modrej a aj následnú dorážku od Kohúta.

22:43
    Nitra hrá v plnom počte a práve sa začala ich presilovka.

22:41
    Domáci hrali na ľade šiesti a tak ich za to rozhodca odmenil 2 minútami za príliš mnoho hráčov na ľadovej ploche.

21:43
    Hostia sa vrhli do útoku aj pri oslabení ale do strely Bališa sa vrhol Piterka a tak bol Halo znova bez práce.

20:43
    Gašparovič sa prekľučkoval až pri bránu no Lukáš Tabi mu dokázal zabrániť v zakončení iba faulom a tak si odpyká 2 minúty za hákovanie.

20:01

Je za nami prvá tretina ktorú domáci jednoznačne vyhrali v pomere 3:0 a vyzerá to tak, že sa ešte máme na čo tešiť pretože Topoľčany chcú Nitre očividne vrátiť debakel zo včerajšku.

20:00

19:50
    Domáci hrajú v plnom počte.

18:54
    Hostia hrajú v plnom počte a začala sa ich presilová hra.

18:48
    Biró sa obtočil okolo brány a zakončil ale Halo bol aj bez pomoci obrany pozorný.

17:50
    Nový hráč v zostave domácich Filip Hudec mieri na tresntú lavicu na 2 minúty za faul kolenom.

16:54
    Matej Žitný na 2 minúty za hrubosť a 2 minúty za krosček. Denis Šimurka 2 minúty hrubosť, takže domáci hrajú presilovú hru.

16:54
    Na ľade sa strhla bitka medzi Šimurkom a Žitným, rozhodca ich nechal a teraz bude udeľovať tresty.

15:59
    D.Konigovú strelu zblokoval Trenčan a tak Halo to mal znova bez práce.

14:50
    Bartákove nahodenie si nechal Pupík pre seba a tak sabude vhadzovať po jeho ľavej ruke.

14:39
    Koncova strela od modrej skončila iba v Halovej výstroji.

14:11
    Útočné snaženie hostí zastavil ofsajd.

12:37

Akoby som to privolal, Topoľčany dávajú ďalší gól! Vo veľkej skrumáži pred bránou sa najlepšie zorientoval RICHARD BARTÁK a zasunul puk za bezmocného Pupíka. Asistencia: Jozef Hudec.

12:23
    Domáci si v presilovke o dvoch hráčov nepoistili náskok a tak vedú "iba" o 2 góly.

12:11
    Hostia v plnom počte.

11:46
    Hostia hrajú v štyroch.

11:05
    Kapitán mužstva Nitry Róbert Ölvecký mieri na trestnú lavicu na 10 minút za osobný trest, nešportové správanie.

11:05
    Domáci majú síce presilovku o dvoch hráčov ale v pásme sa stále neusadili.

10:11
    Nitrančania psychicky nezvládajú úvod zápasu a faulujú. Ďalším vylúčeným je Filip Kuzma, ktorý si odpyká 2 minúty tiež za vrazenie na mantinel.

09:46
    Ivan Kohút mieri na trestnú lavicu na dve minúty za vrazenie na mantinel.

09:19
    Nitra si vzala oddychový čas.

09:19

MICHAL ONDRUŠ zvyšuje! Po tom čo vychytil rozohrávku hostí potiahol puk po krídle vystrelil a jeho zblokovaná strela skončila až za Pupíkovým chrbtom. Bez asistencie.

08:46
    Ďalšia strela hostí tentokrát z hokejky L.Koniga, no Halo znova nemusel zasahovať.

07:48
    Na bránu domácich sa rútil Biró, ale aj ten, ako jeho dvaja predchodcovia, vo veľkej šanci bránu minul.

07:19
    Hostia sa za 2 minúty nedostali ani k strele a tak sú domáci v plnom počte.

06:09
    Takmer polovica presilovky už je za nami no Nitra sa stále nedokázala usadiť v útočnom pásme.

05:19
    Prvým vylúčeným zápasu je Richard Barták, ktorý si odpyká 2 minúty za faul kolenom.

03:24
    Ondruška pri rozohrávke prihral na hokejku Tábimu priamo pred bránu ale ten ponúknutú možnosť nevyužil a prestrelil.

02:55

Topoľčany hneď na začiatku zápasu vedú. Potom čo puk z kruhov vystrelil Barták a trafil obrancu hostí sa puk odrazil k JURAJOVI GAŠPAROVIČOVI, ktorý s dorážkou za zmäteného Pupíka nemal roblém. Asistencia: Richard Barták.

01:11
    Nitrančania dobre zakombinovali, ale Hrazdíra z absolútnej blízkosti prestrelil bránu.

00:34
    Pochybnej rozohrávke sa k prvej strele dostal Šimurka no Pupík jeho zakončenie vytlačil do rohu betónom.

00:01

HC Topoľčany: Halo – Ondruška("A"), Trenčan, Piterka, Kmeť, Grman, Petrek – Gašparovič, Šimurka, Šťastný – F.Hudec, Mišuta, Ondruš("C") – Barták, Rufati, J.Hudec

HK Nitra: Pupík – Kohút, Kuzma, Závodský, Bábik, Žitný, Chudý, Konc, Gál – Ölvecký, Tabi, Hrazdíra – Szalay, Biró, Bališ – D.Konig, L.Konig, Matejov – Priganc, Šuba, Kováč

Rozhodca: Píšťanský – Danko, Žák..

Vitajte priaznivci slovenského mládežníckého hokeja! Dnes sa pozrieme na zápas extraligy juniorov medzi HC Topoľčany a HK Nitra , ktorý vám odkomentujem zo zimného štadióna v Topoľčanoch.

Títo dvaja dnešný súperi sa v tejto sezóne stretli a to práve včera keď Nitra na domácom ľade deklasovala Topoľčany v pomere 7:2, ale dnes to bude úplne iný zápas a domáci majú svojmu súperovi jednoznačne čo oplácať uvidíme či sa im to na vlastnom ľade podarí.

Domáci sa momentálne nachádzajú na 10. mieste súťaže s 25 bodmi a gólovým skóre 57:85. Topoľčany vonku strácajú vonku príliš mnoho bodov a aj preto na čelo tabuľky strácajú priepastných 29 bodov.

Hostia sú na tom najhoršie zo všetkým tímov keďže sú až na poslednej priečke s 19 bodmi a gólovým skóre 63:96. Nitra potrebuje do tabuľky každý bod ak sa ešte chcú dostať do playoff. Koľko sa im ich podarí vybojovať v Topoľčanoch ?