Omsk – Riga 5:2 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Lev 1:4 (kon.) | Barys – CSKA Moskva 2:5 (kon.)
Jekaterinburg – HC Slovan 8:1 (kon.) | D. Moskva – Chabarovsk 5:4 (kon.) | Viťaz – Novosibirsk 4:3 (2:1 po s.n.)
Novgorod – Novokuzneck 5:0 (kon.) | Kazaň – Vladivostok 5:1 (kon.) | Petrohrad – Nižnekamsk 2:1 (kon.)
Dinamo Minsk – Metallurg Magnitogorsk 3:1 (kon.) | Doneck – Ufa 4:2 (kon.) | Záhreb – Čeljabinsk 4:5 (4:5 po s.n.)
Ak Bars Kazaň
5:1 (0:0, 1:0, 4:1)
Admiral Vladivostok
Nedeľa 24.11.2013, 14:30 • Tatneft Arena • KHL

Po druhej tretine to vyzeralo, že v zápase padne minimum gólov, no opak bol pravdou. V tretej tretine sme ich videli až päť. Domáci o svojej výhre rozhodli v päť minútovej presilovej hre, počas ktorej skórovali až trikrát. Tím z Kazane bol v tomto zápase jasne lepším celkom a zaslúžene porazil Admiral Vladivostok 5:1. S týmto konštatovaním sa s Vami lúčim a želám príjemný zvyšok dňa. (16:44:25)

60:00

59:30
    Hráči sa nesnažia už ani útočiť, zápas sa len dohráva.

59:00
    Diváci postojačky tlieskajú a ďakujú svojim hráčom za predvedenú hru.

58:49
    Kazaň sa snaží ešte o jeden gól, konkrétne Svitov, no jeho lišiacky pokus spoza brány nebol úspešný.

58:18
    Vladivostok dal gól! Admiral sa dočkal aspoň čestného zásahu. Postaral sa oň nádherným individuálnym sólom KONSTANTIN SOKOLOV, ktorý sa uvoľnil cez obrancu a pomedzi Garipovove betóny skóruje. Asistencie: Artyom Ternavsky.

57:19
    Pesonen svojou strelou minul bránu hostí.

56:38
    Kazaň sa snaží vypočuť prianie divákov a zakladajú ďalší nebezpečný útok.

56:01
    Ofsajd hostí.

55:30
    Diváci sú nenásytní, pýtajú si ďalší gól.

55:17
    Hosťujúci tím už nemá čo stratiť, vrhá posledné sily do útoku.

54:40
    Na ľade sú v tejto chvíli vidieť iba domáci, ktorí sú všade.

54:05
    Táto kanonáda totálne položila hostí na lopatky.

53:11
    Hostia v plnom počte.

52:21
    Bars Kazaň dala gól!
    Tretí gól v tejto početnej výhode dosiahol TOMAS VINCOUR, opäť strelou od modrej čiary. Asistencie: Kirill Petrov, Alexei Tereshchenko.

50:36
    Medvedev tvrdo vypálil od modrej čiary, jeho strelu Ivannikov neudržal a TIM STAPLETON len dotlačil puk za bránkovú čiaru. Asistencie: Evgeny Medvedev, Mikhail Varnakov.

50:01
    Domáci pokračujú v presilovke 5 proti 4.

49:29
    Využitá presilová hra v podaní domácich. ILYA NIKULIN od modrej čiary prepálil všetko, čo mu stálo v ceste. Asistencie: Konstantin Korneyev.

Marián Balog

Góly a asistencie: 37. Tereshchenko (Nikulin, Petrov), 44. Vincour (Tereshchenko), 50. Nikulin (Korneyev), 51. Stapleton (Medvedev, Varnakov), 53. Vincour (Petrov, Tereshchenko) – 59. Sokolov (Ternavsky)

Ak Bars Kazaň: Garipov (Yaroslavlev) – Nikulin, Korneyev, Tereshchenko, Vincour, Petrov – Heshka, Medvedev, Stapleton, Varnakov, Burmistrov – Zakharchuk, Panin, Svitov, Pesonen, Obukhov – Bodrov, Tkachyov, Lukoyanov, Faizullin
    Admiral Vladivostok: Ivannikov (Stelmakh) – Porseland, Ternavsky, Nikitenko, Ugarov, Grachyov – Osipov, Antropov, Bergfors, Gynge, Schutz – Zemchyonok, Commodore, Sokolov, Drugov, Bortnikov – Kostromitin, Pervushin, Barbashev, Kuznetsov

Rozhodca: Bukin, Buturlin – Nazarov, Balodis