Vienna – Znojmo 2:3 (kon.)
Vienna Capitals
2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
HC LERAM Orli Znojmo
cz Nedeľa 24.11.2013, 17:30 • Albert Schütz Eishalle • bet-at-home ICE Hockey League

Nervy praskaly, ale Znojmo uhrálo dva body. Přeji příjemný zbytek večera a brzy napočtenou. (19:50:45)

NEUVĚŘITELNÉ! Znojmo vyloupilo Vídeň! I přes fakt, že hrálo 16 minut v oslabení, dokázalo svůj jednogólový náskok proti Vídni ubránit a zvítězit!

60:00

59:56
    Poslední vhazování!

59:40
    Šance střídá šanci a Vídeň stále střílí!

59:00
    Běží poslední minuta zápasu, Vídeň stále v šesti!

58:15
    Zaba je na střídačce!

57:48
    Oddechový čas pro domácí.

57:48
    Špatná zpráva pro příznivce Znojma. Vyloučen Šeda (ZNO) – dvě minuty za nedovolené bránění.

56:42
    A Znojmo je kompletní!

56:37
    Po nepřesvědčivých první dvou minutách přesilovky zasypala Víeň Hoviho sprškou střel. Finský gólman ale několika skvělými zákroky svůj tým podržel!

56:20
    A další tyčka! Tentokrát od Oulletteho!

56:00
    Jamie Fraser nastřelil tyč Hoviho brány!

54:40
    Znojmo má první část dvouminutového oslabení za sebou.

53:29
    Oullette zkoušel střílet z dálky, trefil ale jen Hoviho náruč.

52:42
    Hosté jdou opět do oslabení, tentokrát však jiného. Vyloučen Jarůšek (ZNO) – dvě plus dvě minuty za hru vysokou holí.

50:49
    Fortier zkoušel vyzrát na Hoviho, ten puk neviděl a stihl zareagovat až na poslední chvíli tak, že vyrazil touš do rohu.

50:38
    Havlík se snažil překvapit Zabu, ten byl ale na svém místě.

49:06
    Vídeň své přesilovky moc nevyužila, Hovi ji odehrá relativně v klidu. Orli jsou kompletní.

47:06
    Znojmo jde do čtyř. Potrestána hráčská lavice za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Finsterle (ZNO).

Vojta Pojer

Góly a asistencie: 11. Fraser (Fortier, Gratton), 45. Rotter (Fortier) – 20. Beroun, 26. Procházka (Havlík), 44. Beránek (Fiala, Havlík)

Vienna Capitals: Zaba (Kickert) – Klimbacher, Fletcher, Veideman, Schlacher, Fraser, Schweda, Peter, Nador – Olsson, Schiechl, Ferland – Fortier, Gratton, Rotter – Sylvester, Oullette, Seidl – Puschnik, Fischer, Hartl.
    HC LERAM Orli Znojmo: Hovi (Landsman) – Pavlikovský, Kolarz, Müller, Štach, Sova, Bořuta, Magovac – Jarůšek, Blatný, Beránek – Procházka, Fiala, Havlík – Beroun, Šeda, Bartoš – Podešva, Pucher, Novák – Finsterle.

Rozhodca: Warschaw, Kellner – Nagy, Sooβ