Vienna – Znojmo 2:3 (kon.)
Vienna Capitals
2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
HC LERAM Orli Znojmo
cz Nedeľa 24.11.2013, 17:30 • Albert Schütz Eishalle • bet-at-home ICE Hockey League

Nervy praskaly, ale Znojmo uhrálo dva body. Přeji příjemný zbytek večera a brzy napočtenou. (19:50:45)

NEUVĚŘITELNÉ! Znojmo vyloupilo Vídeň! I přes fakt, že hrálo 16 minut v oslabení, dokázalo svůj jednogólový náskok proti Vídni ubránit a zvítězit!

60:00

59:56
    Poslední vhazování!

59:40
    Šance střídá šanci a Vídeň stále střílí!

59:00
    Běží poslední minuta zápasu, Vídeň stále v šesti!

58:15
    Zaba je na střídačce!

57:48
    Oddechový čas pro domácí.

57:48
    Špatná zpráva pro příznivce Znojma. Vyloučen Šeda (ZNO) – dvě minuty za nedovolené bránění.

56:42
    A Znojmo je kompletní!

56:37
    Po nepřesvědčivých první dvou minutách přesilovky zasypala Víeň Hoviho sprškou střel. Finský gólman ale několika skvělými zákroky svůj tým podržel!

56:20
    A další tyčka! Tentokrát od Oulletteho!

56:00
    Jamie Fraser nastřelil tyč Hoviho brány!

54:40
    Znojmo má první část dvouminutového oslabení za sebou.

53:29
    Oullette zkoušel střílet z dálky, trefil ale jen Hoviho náruč.

52:42
    Hosté jdou opět do oslabení, tentokrát však jiného. Vyloučen Jarůšek (ZNO) – dvě plus dvě minuty za hru vysokou holí.

50:49
    Fortier zkoušel vyzrát na Hoviho, ten puk neviděl a stihl zareagovat až na poslední chvíli tak, že vyrazil touš do rohu.

50:38
    Havlík se snažil překvapit Zabu, ten byl ale na svém místě.

49:06
    Vídeň své přesilovky moc nevyužila, Hovi ji odehrá relativně v klidu. Orli jsou kompletní.

47:06
    Znojmo jde do čtyř. Potrestána hráčská lavice za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Finsterle (ZNO).

46:20
    Beroun zkusil přihrávku na Bartoše, ten ale na kotouč v dobré pozici nedosáhl.

45:09
    A domácí se ženou za vyrovnáním. Ferland pálil od modré, Hovi byl připraven.

44:25
    Vienna Capitals vstřelili branku!
    To je ale rychlá odpověď. RAFAEL ROTTER vrací na gólový ukazatel rozdíl jednoho gólu. Asistence: Francois Fortier.

43:58
    Orli právě vstřelili branku!
    PETR BERÁNEK překvapil Zabu střelou zápěstím ke vzdálenější tyči, čímž zvyšuje vedení Orlů v zápase! Asistence: Ondřej Fiala a Adam Havlík.

42:21
    První přesilovka Znojma! Vyloučen Puschnik (VIE) – dvě minuty za držení.

40:01

40:00

39:30
    Závěr druhého dějství patří jednoznačně Orlům.

36:58
    Znojmo je kompletní.

38:56
    Beránek a Müller se marně pokoušeli překonat Zabu.

36:11
    Jiří Beroun se blýskl skvělým únikem, ale Zabu nepřekonal!

34:58
    Neuvěřitelné! Orli jdou potřetí za malou chvíli na trestnou lavici. Vyloučen Blatný (ZNO) – dvě minuty za krosček.

34:42

32:42
    A hosté budou opět hrát oslabení. Blatný (ZNO) – dvě minuty za napadení.

31:40
    Orli jsou kompletní, oslabení přestáli.

29:40
    Znojmo jde do čtyř. Vyloučen Kolarz (ZNO) – dvě minuty za nedovolené bránění.

27:05
    A Znojmo ve svém tlaku pokračuje! Blatný vyzkoušel Zabu, ten zasáhl.

25:18
    Po dobré střele Pavlikovského, která se neujala, se prosadil MILAN PROCHÁZKA, který svou dorážkou dokonale překvapil Zabu. Asistence: Adam Havlík.

24:48
    Fiala a Olsson vyzkoušeli připravenost obou gólmanů.

22:39
    Gratton předvedl krásnou akci, kdy se protlačil přes dva obránce a vystřelil. Hovi ale byl na svém místě.

20:01

20:00

19:29
    Hosté oproti úvodu zvýšili aktivitu a po šanci Procházky přichází odměna! JIŘÍ BEROUN sebral Schwedovi puk a rychle vystřelil. Bez asistence.

17:53
    Fraser střílel z dálky, jeho projektil zblokoval jeden z jeho vlastních spoluhráčů.

14:13
    Pokračuje se ve hře 5/5.

14:13
    Oba účastníci bitky si odsedí 2+5 minut za hrubost.

14:13
    Znojemský Jan Müller se popral s Francoise Fortierem!

10:16
    Málem se shylovalo k bitce mezi Havlíkem a Oullettem, vše se ale událo nakonec jen ústně.

10:30
    A domácí svoji přesilovku ihned využívají. Fortier našel skvělou přihrávkou volného JAMIEHO FRASERA, který nedal Hovimu sebemenší šanci. Asistence: Francois Fortier, Benoit Gratton.

09:28
    Vyloučen Müller (ZNO) – dvě minuty za držení.

08:28
    Sylvester zkoušel pálit z dálky, Hovi byl připraven.

07:01
    Rotter vybojoval ve středním pásmu puk a posílal přihrávku, která by způsobila přečíslení tří na jednoho. Pas byl ale od znojemských hráčů zablokován.

05:10
    Dvojice Sylvester – Oullette ohrozila Hoviho bránu, když druhý jmenovaný zakončoval z mezikruží. Gólman hostů puk jen vyrazil před sebe a dalo mu hodně práce, aby jej pokryl.

03:07
    Domácí hráči jsou jasně na koni, pro Znojmo ale přišla rána. Patrik Novák odjel zraněn do kabin.

00:40
    Vídeň začala ve vysokém tempu a uzamčela Orly v jejich pásmu.

00:01

UPC Vienna Capitals: Zaba (Kickert) – Klimbacher, Fletcher, Veideman, Schlacher, Fraser, Schweda, Peter, Nador – Olsson, Schiechl, Ferland – Fortier, Gratton, Rotter – Sylvester, Oullette, Seidl – Puschnik, Fischer, Hartl.

Orli Znojmo: Hovi (Landsman) – Pavlikovský, Kolarz, Müller, Štach, Sova, Bořuta, Magovac – Jarůšek, Blatný, Beránek – Procházka, Fiala, Havlík – Beroun, Šeda, Bartoš – Podešva, Pucher, novák.

Rozhodčí: Warschaw, Kellner – Nagy, Sooβ.

Znojmo absolvuje v EBEL pekelnou porci zápasů, během pouhých šesti dnů má ma programu čtyři. Na řadě je třetí, Orli odjíždí na horký led sousední Vídně, od které je dělí v tabulce pouhý bod. Souboj tak nabude nových rozměrů. Vídeň se totiž netají tím, že chce Znojmu oplatit porážku 0:4 z minulého zápasu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Vojta Pojer

Góly a asistencie: 11. Fraser (Fortier, Gratton), 45. Rotter (Fortier) – 20. Beroun, 26. Procházka (Havlík), 44. Beránek (Fiala, Havlík)

HC LERAM Orli Znojmo: Hovi (Landsman) – Pavlikovský, Kolarz, Müller, Štach, Sova, Bořuta, Magovac – Jarůšek, Blatný, Beránek – Procházka, Fiala, Havlík – Beroun, Šeda, Bartoš – Podešva, Pucher, Novák – Finsterle.

Rozhodca: Warschaw, Kellner – Nagy, Sooβ