Toronto – Washington 2:1 (2:1 po s.n.) | Montreal – Pittsburgh 3:2 (kon.) | Detroit – Ottawa 2:4 (kon.)
Philadelphia – NY Islanders 5:2 (kon.) | St. Louis – Dallas 6:1 (kon.) | Nashville – NY Rangers 0:2 (kon.)
Arizona – Anaheim 2:4 (kon.) | Vancouver – Chicago 1:2 (kon.) | LA Kings – Colorado 0:1 (po pr.)
San Jose – NJ Devils 2:1 (kon.) | Carolina – Ottawa 4:1 (kon.) | Buffalo – Detroit 1:3 (kon.)
Philadelphia Flyers
5:2 (0:0, 3:1, 2:1)
New York Islanders
cz Nedeľa 24.11.2013, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Československá stopa v utkání:
    Jakub Voráček (PHI) 0+2, 4 střely, čas na ledě 12:31.
    Radek Martínek (NYI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:22. (03:47:13)

Tři hvězdy utkání:
    1. Claude Giroux (PHI) 1+1
    2. Jakub Voráček (PHI) 0+2
    3. Wayne Simmonds (PHI) 1+1

První třetina byla vyrovnaná. Na začátku druhé třetiny se domácí dostali do vedení o tři branky, což se ukázalo jako nejdůležitější. Náskok si Philadelphia udržovala po celý zápas. Hostující celek zaspal start do druhé periody, a tak dneska neměl nárok na body.

60:00

59:50
    Domácí mají puk ho holích.

59:11
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    MATT READ střelou do prázdné branky potvrzuje domácí vedení. Samostatně.

58:55
    Hosté hrají bez brankáře v šesti.

58:21

58:01
    Obrázek hry je stále stejný.

56:59
    Hosté se nemohou dostat stabilně do pásma.

56:26
    Komerční přestávka. Ostrovanům příliš času nezbývá na to, aby alespoň vstřelili dvě branky a vyrovnali.

56:21
    Vyloučen domácí Giroux na dvě minuty za porušení pravidel o vhazování.

56:11
    Cizikas bekhendovou střelou zkoušel překonat Masona. Domácí brankář byl pozorný a kotouč za svá záda nepustil.

55:59

55:10
    Hosté se nemohou dostat do útočného pásma stabilně. Chybí i střelba.

54:04
    Nielsen se natahoval jak mohl, ale na kotouč putující brankoviště prostě nedosáhl.

53:59
    Vyloučen domácí Mason na dvě minuty za zdržování hry.

52:21
    BRAYDEN SCHENN využil Voráčkovu přihrávku a z předbrankového prosotoru skóruje. Pohledná akce domácích. Asistence: Jakub Voráček, Claude Giroux.

52:05
    Grossmann rychlou střelou prověřil pozornost brankáře Nilssona.

51:40
    Komerční přestávka.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 21. Read (Couturier, Dowmie), 22. Simmonds (Lecavalier, Gustafsson), 24. Giroux (Simmonds, Voráček), 53. Schenn (Voráček, Guroux), 60. Read – 35. Tavares (Vanek, Donovan), 44. Coburn (Cizikas)

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Coburn, Grossmann,Gustafsson, Streit, Timonen, Schenn L. – Downie, Schenn B., Couturier, Simmonds, Hall, Hartnell, Read, Giroux, Rinaldo, Rosehill, Lecavalier, Voráček.
    New York Islanders: Poulin, od 24. Nilsson – Hamonic, Martínek, Carkner, Hickey, Donovan, MacDonald A. – Bailey, McDonald C., Clutterbuck, Martin, Okposo, Vanek, Nelson, Boulton, Grabner, Nieslen, Cizikas, Tavares.

Rozhodca: VanMassenhoven, Pollock – Murphy, Racicot