Omsk – Riga 5:2 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Lev 1:4 (kon.) | Barys – CSKA Moskva 2:5 (kon.)
Jekaterinburg – HC Slovan 8:1 (kon.) | D. Moskva – Chabarovsk 5:4 (kon.) | Viťaz – Novosibirsk 4:3 (2:1 po s.n.)
Novgorod – Novokuzneck 5:0 (kon.) | Kazaň – Vladivostok 5:1 (kon.) | Petrohrad – Nižnekamsk 2:1 (kon.)
Dinamo Minsk – Metallurg Magnitogorsk 3:1 (kon.) | Doneck – Ufa 4:2 (kon.) | Záhreb – Čeljabinsk 4:5 (4:5 po s.n.)

Vylúčenia: 2-9 (16:22:43)

V gólovej prestrelke dokázalo domáce Dinamo potvrdiť úlohu favorita a zvíťazilo, aj keď iba najtesnejším rozdielom.

60:00

41:32
    Chabarovsk dal gól!
    Hosťujúcemu tímu sa darí priblížiť na rozdiel jediného gólu a to zásluhou ANDREJA STEPANOVA.

Dinamo Moskva dalo gól!
    Kanonáda domácich sa rozbieha naplno. Tretí gól v troch minútach. Tento raz sa presadil slovenský obranca DOMINIK GRAŇÁK.

33:42
    O 30 sekúnd prichádza ďalší presilovkový gól a Dinamo sa ujíma vedenia. Druhý gól v zápase strieľa SERGEJ SOIN. Asistencia: Jalasvaara.

33:12
    Znova vyrovnané. Tentoraz zásluhou LEA KOMAROVA, ktorý sa presadil v presilovej hre. Asistencie: Karsums, Tsvetkov.

25:12
    Kontaktný gól domáceho Dinama strieľa DENIS MOSALEV. Asitencie: Sion, Kokarev.

21:05
    Vo vlastnom oslabení sa dokázal presadiť JAKUB PETRUŽÁLEK a upravuje tak skóre už na 1:3.

14:55
    Veľký outsider stretnutia otáča skóre, keď svoj druhý gól v zápase strieľa ALEXANDER JUNKOV. Asistencia: Mursak.

Pre chýbajúci videozáznam o zápase sa vám budem snažiť priblížiť stretnutie aspoň zmenami stavu.

10:19
    A je vyrovnané z nariadeného strestného strieľania sa presadil ALEXANDER JUNKOV.

00:45
    Domácim sa darí otvoriť skóre už v úvodnej minúte hry a napĺňajú tak papierové predpoklady. Presadil sa SERGEJ SOIN. Asistencia: Kokarev.

Peter Taraba

Góly a asistencie: 1. Sion (Kokarev), 26. Mosaljov (Sion, Kokarev), 34. Komarov (Karsums, Tsvetkov), 34. Sion (Jalasvaara), 37. Graňák – 11. Junkov, 15. Junkov (Mursak), 22. Petružálek, 42. Stepanov