Toronto – Washington 2:1 (2:1 po s.n.) | Montreal – Pittsburgh 3:2 (kon.) | Detroit – Ottawa 2:4 (kon.)
Philadelphia – NY Islanders 5:2 (kon.) | St. Louis – Dallas 6:1 (kon.) | Nashville – NY Rangers 0:2 (kon.)
Arizona – Anaheim 2:4 (kon.) | Vancouver – Chicago 1:2 (kon.) | LA Kings – Colorado 0:1 (po pr.)
San Jose – NJ Devils 2:1 (kon.) | Carolina – Ottawa 4:1 (kon.) | Buffalo – Detroit 1:3 (kon.)
Detroit Red Wings
2:4 (1:2, 0:0, 1:2)
Ottawa Senators
cz Nedeľa 24.11.2013, 01:00 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji pěkný nedělní den. (04:19:30)

59:57
    O hattrick se pokusil MacArthur, ale jeho střela z mezikruží byla zablokována.

59:35
    Kotouč je za brankou Lehnera. Ottawa bude ještě zakládat útok do své branky.

59:02
    Ottawa v poklidu kombinuje v útočném pásmu.

58:26
    Za sekání je vyloučen na 2 minuty Howard. Šance Detroitu se blíží k nule.

58:22

58:07
    Spezza trefil z levého kruhu břevno Howardovy branky. Mohlo být definitivně rozhodnuto.

57:42
    Kotouč je až za brankou Lehnera. Ottawa musí zakládat útok od své branky.

57:26
    Detroit se úspěšně brání.

56:56
    Ottawa kombinuje v útočném pásmu a drží Detroit pod zámkem.

56:22
    Ottawa bude hrát další přesilovou hru. Za sekání je vyloučen na 2 minuty Nyquist.

55:58
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Ottawa se výrazně přibližuje k vítězství. Střelu Wierciocha od modré čáry vyrazil Howarda pouze před sebe, kde se kotouče ujal CLARKE MACARTHUR a dorazil ho za rozhozeného brankáře Detroitu. Asistence: Patrick Wiercioch, Erik Karlsson.

55:05
    Howard drží naděje Detroitu na bodový zisk! Spezza našel z levé tyče úplně volného Zibanejada, který pohotovou střelou nedokázal brankáře Detroitu překonat.

54:45
    Z levého kruhu to zkusil Conacher, ale ten namířil pouze do hrudi Howarda.

54:35
    Detroit se zatím úspěšně brání ve vlastním pásmu.

54:09
    Za hrubost je vyloučen na 2 minuty Kronwall a Ottawa bude hrát přesilovou hru. Velká šance rozhodnout dnešní utkání.

Jan Šlapáček

Góly a asistencie: 14. Helm (Tatar, Kindl), 42. Dacjuk (Kronwall, Zetterberg) – 15. MacArthur (Ryan, Wiercioch), 16. Neil (Conacher, Smith Z.), 44. Ryan (Karlsson, Spezza), 56. MacArthur (Wiercioch, Karlsson)

Detroit Red Wings: Howard (Gustavsson) – Ericsson, Kronwall, Smith B., Quincey, Kindl, Lashoff – Weiss, Dacjuk, Cleary – Nyquist, Zetterberg, Franzen – Abdelkader, Helm, Tatar – Samuelsson, Andersson, Miller
    Ottawa Senators: Lehner (Anderson) – Karlsson, Methot, Borowiecki, Phillips, Wiercioch, Cowen – Ryan, Turris, MacArthur – Zibanejad, Spezza, Michálek – Neil, Smith Z., Conacher – Greening, Grant, Condra

Rozhodca: Pochmara, Hebert – Devorski, Pancich

Diváci: 20 066