Skalica – HC Slovan 3:5 (kon.) | Spišská N. Ves – Poprad 6:4 (kon.) | Topoľčany – Nitra 6:5 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Košice 1:2 (2:1 po s.n.) | Žilina – Trenčín 3:1 (kon.) | B. Bystrica – Zvolen 3:2 (kon.)
MsHK Žilina
3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
HK DUKLA Trenčín
Nedeľa 24.11.2013, 10:30 • DOXXbet Aréna Žilina • Extraliga juniorov

Vážení priatelia, skončil sa zápas hokejovej juniorskej extraligy, v ktorom MsHK Žilina víťazí nad Duklou Trenčín 3:1. Ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. (12:26:36)

60:00

59:50
    Tesne pred koncom zápasu tu ešte máme tretie dnešné vylúčenie, menší trest za podrazenie si odpyká domáci útočník Patrik Rogoň.

58:55
    Čas sa už veľmi kráti, hosťom sa nedarí dostať sa do útočného pásma.

55:01
    Do konca tretiny ostáva menej ako 5 minút, stále však neprichádza očakávaný tlak Trenčína, domáci hrajú s prehľadom a strážia si dvojgólové vedenie.

52:59
    Dnešné stretnutie sleduje 89 divákov.

50:01
    Do konca druhej tretiny ostáva necelých 10 minút, hostia musia svoj výkon výrazne zlepšiť, ak chcú ešte s výsledkom niečo urobiť.

47:15
    Domáci v plnom počte.

45:15
    Druhé dnešné vylúčenie na strane Žiliny, Michal Solar inkasuje 2 minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

43:49
    Hostia zvýšili útočnú aktivitu, domáca obrana s tým má problémy.

40:01

Po druhej tretine máme v Žiline stav 3:1. Gólovo sa presadili len domáci hokejisti. Najskôr v 24. minúte Holák a následne zvyšoval na rozdiel 2 gólov v 31. minúte Silvester Prášek. Zápas je však stále pomerne vyrovnaný a čaká nás zaujímavá tretia tretina. Tá sa začne približne o 12:00.

40:00

38:01
    Do konca druhej tretiny ostávajú necelé 2 minúty.

33:49
    Hostia sa snažia skorigovať stav stretnutia, zatiaľ sa im to však proti skalopevnej žilinskej obrane nedarí.

30:59
    Zápas sa prehupol do svojej druhej polovice, Žilina zatiaľ vyhráva nad Trenčínom 3:1.

30:44
    Žilina dala gól!
    Žilinčania zvyšujú svoj náskok na rozdiel 2 gólov. Úspešným strelcom je obranca SILVESTER PRÁŠEK. Asistencie: Patrik Holák, Lukáš Dolinajec.

26:53
    Stále máme v Žiline stav 2:1 a doposiaľ bol vylúčený iba jeden jediný hráč.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Dávid Švec

Góly a asistencie: 15. Teubner (Lipovský), 24. Holák (Dolinajec, Janák), 31. Prášek (Holák, Dolinajec) – 9. Berák (Hlinka)

MsHK Žilina: Škorvánek – Solar, Dubeň, Niník (A), Kubala, Slota (A), Gálik, Dolinajec M., Šuda, Ligas, Janák, Rogoň, Dolinajec L., Teubner, Holák, Čičala (C).
    HK DUKLA Trenčín: Kutej – Kočiš, Hrehuš, Hlinka, Matejka, Šabík (C), Gális, Novák, Hatala, Berák, Peter Ondrej, Markovič, Plško (A), Ondris, Sádecký, Holenda, Švec, Pardavý (A).

Rozhodca: Štefik – Otto, Lajčiak