Ferencvároš TC
5:2 (0:0, 1:2, 4:0)
HC MIKRON Nové Zámky
Nedeľa 24.11.2013, 18:00MOL liga

Skončilo sa nám stretnutie, v ktorom po 2 tretinách viedli hostia 1:2, no potom sa začali diať veci. Ferencvároš šnúrou 4 gólov v tretej tretine zápas otočili a pripísali si do tabuľky dôležité 3 body. Nové Zámky si tak po sérii 6 víťazných zápasov pripisujú prvú prehru, no stále si udržujú 1. miesto ligovej tabuľky.
    Ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok dňa. (20:10:15)

60:00

58:30
    Ešte jedna príležitosť domácich, no tú vyriešil Krajčovič.

58:01
    Prebiehajú nám posledné 2 minúty a dovolím si tvrdiť, že o deľbe bodov je už rozhodnuté.

57:42
    Hostia hrajú s piatimi hráčmi.

57:10
    Fradi sa už nikam neponáhľajú a strážia si svoje pohodlné vedenie.

55:42
    Vylučovať sa bude aj na strane HC. 2 minúty za sekanie dostáva Dubec.

54:18
    Ferencvároš dal gól!
    Tak a zdá sa, že máme rozhodnuté. Ferencvároš sa presadil vo vlastnom oslabení, keď individuálnu akciu zakončil presne ÁKOS BERTA.

53:37
    Jedna z posledných možností HC, aby urobili niečo so stretnutím. Za sekanie odchádza na trestnú lavicu Géczi.

52:50
    Tak, žeby domáci zasadili svojmu súperovi rozhodujúci úder? Presadil sa jeden z najlepších hráčov na ľade ÁKOS BERTA. Asistencia: Norbert Dancsfalvi.

52:00
    8 minút do konca stretnutia! Udržia to domáci?

50:24
    Dancsfalvi sa individuálnou akciou dostal až pred Krajčoviča, no ten jeho pokus dokázal zneškodniť.

49:30
    Pomaly sa dostáva do polovici posledného dejstva. V ňom domáci dokázali otočiť nepriaznivý výsledok. Budeme tak svedkami tlaku z hokejok Nových Zámkov?

48:38
    Čaládi dostal krížnu prihrávku, no aj tentokrát si vylámal zuby na Budaiovi.

47:39
    Vaszjunyin prihral ARNOLDOVI FEILOVI, ten vystrelil a puk prepadol Krajčovičovi až za jeho chrbát. Asistencia: Artyom Vaszjunyin.

47:22
    V ďalšej dobre príležitosti bol Dubec, no Budai sa opäť vyznamenal.

45:56
    Hra je teraz prerušená, bude sa vhadzovať v strednom pásme.

44:16
    Nedáš- dostaneš. Po tom, čo Čaládi nepremenil svoju šancu zaútočili hostia a o vyrovnávajúci presný zásah sa postaral MIKAEL POTILA. Asistencia: Aanti Ojanen.

Tomáš Fiala

Góly a asistencie: 24. Dancsfalvi (Borbás), 45. Potila (Ojanen), 48. Feil (Vaszjunyin), 53. Berta (Dancsfalvi), 55. Berta – 28. Šiška (Weissmann), 36. Štefanka O. (Uram, Frolík)

Ferencvároš TC: Budai (Meravy) – Géczi, Ölander, Horváth D., Kiss G., Berta – Mestyán, Tőkési, Fodor Cs., Pál Z., Potila – Lencsés, Lindquist, Ojanen, Vaszjunyin, Sijka – Győri, Wéber, Dancsfalvi, Feil, Borbás.
    HC MIKRON Nové Zámky: Krajčovič (Chovan) – Kowalczyk, Šiška, Ružička, Dubec, Uhnák – Baron, Král, O. Štefanka, Uram, Frolik – Zajac, Pavešic, Podstavek, Weissmann, Čaládi – Kubica, Hardi, Korytko.

Rozhodca: Kincses G., Sós Z. (Dehaen, Berger)