Jaroslavľ – Chabarovsk 0:1 (po pr.) | Čerepovec – Vladivostok 5:4 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (1:0 po s.n.)
A. Mytišči – Novosibirsk 1:2 (po pr.) | Petrohrad – Novokuzneck 4:1 (kon.) | Doneck – Záhreb 2:5 (kon.)
Dinamo Minsk – S.Moskva 3:1 (kon.) | Riga – Nižnekamsk 2:1 (kon.) | HC Slovan – Ufa 2:1 (1:0 po s.n.)

Novosibirsk dal gól!
    Hosťujúci Novosibirsk rozhodol o svojej výhre v tomto zápase gólom po 44 sekundách predĺženia! Po skvelej prihrávke od Lehteru sa k zakončeniu dostal ALEXANDER KUTUZOV, ktorý svojou delovkou zneškodnil bezmocného gólmana Galimova. Asistenciu si pripisuje Jori Lehtera.

52:48
    Atlant Mytišči dál gól!
    Domáci sa napokon dokázali gólovo presadiť a vyrovnávajú! IGOR RADULOV zachytil nepresnú rozohrávku jedného z hosťujúcich obrancov, následne sa rútil sám na gólmana Koskinena a svojim pekným švihom ho dokázal pohodlne prekonať. Bez asistencií.

19:32
    Hostia sa v závere prvej tretiny počas presilovej hry dostávajú do vedenia! Po peknej prihrávke od Lehteru spoza ľavého kruhu nekompromisne pálil KRISTIÁN KUDROČ, ktorý svojou delovkou prekonal bezmocného gólmana Galimova. Asistencie si pripisujú hráči Jori Lehtera a Vjačeslav Belov.

Góly a asistencie: 53. I. Radulov – 20. Kudroč (Lehtera, Belov), 61. Kutuzov (Lehtera)

Atlant Mytišči: Galimov (Borisov) – Niskala, Batyršin, Novopašin, Sanguinetti, Velikov, Dyblenko, Petrov, Rukavišnikov – Gluchov, Kablukov, K. Kolcov – Engqvist, Majorov, I. Radulov – Arťjuchin, Kadeikin, Šmeljov – Trubačjov, Sošnikov, Jašin.
    HC Sibir Novosibirsk: Koskinen (Orechov) – Belov, Kudroč, Alexejev, Kutuzov, Karavajev, Ožiganov, Plechanov – Lehtera, Enlund, Romanov – Kopeikin, Lemtjugov, Koskiranta – Kugryšev, Gubin, Sannikov – Karamnov, Dvurečensky, Ignatuškin – Butuzov.

Rozhodca: Vladimír Baluška, Jurij Cyplakov – Sergej Mišjur, Stanislav Raming