SR 18 – Spišská N. Ves 3:6 (kon.) | Michalovce – Trnava 1:2 (kon.) | Topoľčany – Prievidza 2:5 (kon.)
Bardejov – Lipt. Mikuláš 4:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Detva 2:5 (kon.) | Senica – Prešov 2:1 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
HK Gladiators Trnava
Piatok 11.10.2013, 17:00 • ZŠ Michalovce • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Trnava vyhrala napokon o jeden gól. V druhej tretine vyrovnal Jurák, v tretej tretine strhol vedenie na svoju stranu Reho. Ďakujeme za pozornosť. (19:14:56)

60:00

58:05
    Jaroslav Kmiť dostal 2+10 za nešportové správanie a filmovanie. Na druhej strane Hlinka za hákovanie.

50:09
    Dve minúty dostal aj Šechný, taktiež za údery.

50:09
    Trnavčanov dnes vylučujú o stošesť. Patrik Hano dostal 2+10 za údery.

46:05
    Domaev vylúčený za filmovanie.

45:19
    Trnava dala gól!
    Hostia otáčajú stav stretnutia v 46. minúte, strelcom gólu je JOZEF REHO. Asistencie: Martin Baran, Pavol Poláček.

32:57
    Ďalší hráč hostí vylúčený, tentokrát je to Čunderlík. Dve minúty za hákovanie.

Dnešné stretnutie sleduje 1685 divákov.

26:17
    Grman vylúčený za sekanie.

24:34
    Trnava vyrovnáva zásluhou ROMANA JURÁKA! Asistencia: Michal Dudáš.

20:01
    Začala druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina skončila.

19:13
    Dukla dala gól!
    V poslednej minúte prvej tretiny otvoril stav stretnutia JAKUB KUBIŠ! Asistencia: Miloš Palovčík.

13:53
    Potoček vylúčený za hákovanie.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Peter Marienka

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 20. Kubiš (Palovčík) – 25. Jurák (Dudáš), 46. Reho (Baran, Poláček)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Němec – Žemba, Drotár, Kubát, Kmiť, Šechný – Kubiš, Lenďák, Vorobel, Opatovský, Palovčík – Kobeľa, Smotrila, Hinďoš, Šeliga, Majerník – Zrelák, Buraľ, Čížek, Stríž, Banovský.
    HK Gladiators Trnava: Hála – Schmidt, Poláček, Reho, Dudáš – Hluch, Čunderlík, Loydl, Hano, Kovaľ – Hlinka, Hronec, Demo, Baran, Grman – Domaev, Furdek, Rosa, Potoček, Jurák.

Rozhodca: Štec – Riš, Rovenský