Jaroslavľ – Chabarovsk 0:1 (po pr.) | Čerepovec – Vladivostok 5:4 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (1:0 po s.n.)
A. Mytišči – Novosibirsk 1:2 (po pr.) | Petrohrad – Novokuzneck 4:1 (kon.) | Doneck – Záhreb 2:5 (kon.)
Dinamo Minsk – S.Moskva 3:1 (kon.) | Riga – Nižnekamsk 2:1 (kon.) | HC Slovan – Ufa 2:1 (1:0 po s.n.)
Lev – Čeljabinsk 7:2 (kon.)
HC Dinamo Riga
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Neftechimik Nižnekamsk
Piatok 11.10.2013, 18:30KHL

Domáci si dnes vďaka väčšej bojovnosti dokázali udržať všetky body. (20:37:31)

60:00

59:35
    Na ľade sa objavujú šiesti korčuliari v hosťujúcich farbách.

59:00
    Minúta do konca tretej tretiny Sudnicin stále v bráne.

58:31
    Počkáme si či sa hostia odvážia k záverečnej power-play.

58:00
    2 minúty do konca tretej tretiny.

56:50
    Obohraná pesnička stále dokola. Hostia sa síce snažia, no pri snahe to aj ostáva.

55:29
    Hostia stále aktívny smerom vpred, no pri pozornej domácej obrane sa dostanú vždy len po modrú čiaru označujúcu začiatok útočného pásma.

54:00
    Sekundy neúprosne ubiehajú a stav je stále 2:1 v prospech domáceho tímu.

52:38
    Domácich gól ukľudnil a tímom, ktorý sa musí tlačiť dopredu je Nižnekamsk.

49:53
    Dinamo Riga dalo gól!
    Domáci dokonale trestajú vylúčenie súpera, keď sa v presilovej hre presadil SANDIS OZOLINS, ktorého tvrdú strelu zastavila až sieť. Asistencie: Wilson, Hossa.

48:35
    Hostia dávajú svojmu súperovi výhodu presilovej hry keď na trestnej lavici sedí Anisin.

47:47
    Misky váh sa naklonili na stranu hostí, ktorí sú momentálne aktívnejší čo dokazuje aj nebezpečná strela v podaní Milovzorova.

47:00
    Chyba hostí v útočnom pásme takmer viedla k úniku domáceho hráča, pre Nižnekamsk sa však všetko skončilo dobre.

45:50
    Vyzerá to tak že hostia z Nižnekamsku by sa uskopojili s akýmkoľvek bodovým zápisom a tak sa nemajú kam ponáhľať. Možno o víťazovi nerozhodnú ani tri tretiny a tak bude nasledovať predĺženie prípadne samostatné nájazdy.

44:31
    Na domácich hokejistoch je vidieť veľkú túžbu po 3 bodoch, no obliehanie obranného pásma súpera zatiaľ k ničomu vážnejšiemu neviedlo.

42:48
    Ozolins sa predral celou obranou hostí ale jeho bekhendové zakončenie kryje brankár súpera.

41:27
    Obe mužstvá vpadli do poslednej časti hry rovnými nohami a práve tretia tretina môže rozhodnúť o víťazovi dnešného stretnutia.

Peter Taraba

Góly a asistencie: 20. Cipulis (Szczechura), 50. Ozolins (Wilson, Hossa) – 35. Anisin (Kosmachev)

HC Dinamo Riga: Tellqvist – Rekis, Ozolinš, Robinson, Pujacs, Sotnijeks, Cibulskis, Siksna – Wilson, Polák, Hossa – Niživijs, Szczechura, Cipulis – Džerinš, Indrašis, Mejja – Kuzmenkov, Skvorcovs, Siksnis – Pavlovs.
    Neftechimik Nižnekamsk: Sudnicin – Ščitov, Romanov, Bělov, Šulakov, Běreziv, Kosmačov, Běljakov, Kulikov – Děmagin, Poljgalov, Jakimov – Osala, Cibák, Milovzorov – Radivojevič, Koukal, Tolpěko – S. Alševskij, Chochrjakov, J. Alševskij.

Rozhodca: Sergej Kulakov, Ravodin Alex – Birin Victor, Morozov Sergej