Jaroslavľ – Chabarovsk 0:1 (po pr.) | Čerepovec – Vladivostok 5:4 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (1:0 po s.n.)
A. Mytišči – Novosibirsk 1:2 (po pr.) | Petrohrad – Novokuzneck 4:1 (kon.) | Doneck – Záhreb 2:5 (kon.)
Dinamo Minsk – S.Moskva 3:1 (kon.) | Riga – Nižnekamsk 2:1 (kon.) | HC Slovan – Ufa 2:1 (1:0 po s.n.)
Lev – Čeljabinsk 7:2 (kon.)
SKA Petrohrad
4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
Metallurg Novokuzneck
Piatok 11.10.2013, 17:30KHL

To je na dnes odo mňa všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zbytok dnešného večera. Dovidenia pri ďalších on-line prenosoch. (20:03:00)

Strely na bránu:
    SKA 49 – 30 Metallurg
    Strely na bránu v tretej tretine:
    SKA 9 – 12 Metallurg
    Vylúčenia:
    SKA 5 – 6 Metallurg

Skončil zápas medzi SKA Petrohrad a Metallurgom Novokuzneck v ktorom domáci vyhrali hladko 4:1. Petrohrad bol počas celého zápasu lepším tímom a zaslúžene si dnes odnáša 3 body. V tretej tretine padli dva góly, keď najprv znížil Galimov ale posledné slovo mali domáci a to v podaní gólu Kalinina, ktorý upravil na konečných 4:1.

60:00

59:57
    Hostia už presilovú hru nevyužijú, nato je puk príliš ďaleko.

59:49
    Alexej Ponikarovskij (PET) dostáva v závere trest 2+2 minúty za hru z vysokou hokejkou.

59:00
    Začína posledná minúta tretej tretiny a pravdepodobne aj zápasu.

58:36
    Zápas sa už len dohráva o víťazovi je už pravdepodobne rozhodnuté.

57:30
    Ježov kryje nahodenie súpera a vhadzovať sa bude po jeho ľavici.

56:54
    Kurepanov to teraz skúšal individuálne ale zastavil ho tvrdý strom súpera.

56:04
    McLean sa teraz po úniku po krídle dostal pred Ježova ale vôbec netrafil bránu v dobrej pozícii.

55:10
    Červenka teraz pekne individuálne prenikol do súperovej tretiny.

53:39
    Petrohrad dal gól!
    Petrohrad využíva presilovú hru. Kovalčuk prihral na modrú čiaru DMITRIMU KALININOVI a ten tvrdou bombou z prvej pod hornú žrď, prekonáva Ložkina. Asistencia: Iľja Kovalčuk.

51:41
    Nikita Ložkin (NVK) dostáva dve minúty za podrazenie a trest si zaňho odsedí Kosourov.

51:00
    Kalinin sa pekne zbavil napádajúceho hráča v rohu vlastnej tretiny a rozohráva puk dopredu.

49:50
    Hostia teraz predviedli pekný kombinačný kolotoč pred Ježovom a natlačili sa až do brány, kde puk len tesne minul ľavú tyčku Ježovovej brány.

49:23
    Domáci rozohrávajú ďalšiu akciu spoza vlastnej brány, konkrétne Dallman.

48:15
    Domáci naďalej útočia a drtia súpera, o strelu z modrej čiary sa postaral Kalinin a Ložkin prerušuje hru, ten si dnes naozaj zachytá.

47:50
    Červenka teraz nastrelil tyčku vo veľkej šanci a následne Ložkin prikryl puk.

Tomáš Jaššo

Góly a asistencie: 3. Semjonov (Kučerjavenko), 34. Dallman (Kovalčuk, Thoresen), 37. Martensson (Červenka, Kovalčuk), 54. Kalinin (Kovalčuk) – 42. Galimov (Mäntylä, Achmetov)

SKA Petrohrad: Ježov (Korobov) – Dallman, Judin, Kalinin, Rjasenskij, Semjonov, Čudinov – Mortensson, Thoresen, Červenka – Kovalčuk, Ponikarovskij, Šipačjov – Tichonov, Kučerjavenko, Panarin – Malyšev, Makarov, Sigarjov – Skačkov
    Metallurg Novokuzneck: Ložkin (Sorokin) – Giroux, Martynov, Mäntylä, Arzamascev, Aksjoněnko, Gavrilenko, Skutar, Černov – McLean, Nurtdinov, Kosourov – Achmetov, Galimov, Lapenkov – Kurepanov, Vyglazov, Žafjarov – Veličkin, Anttila, Gimbatov

Rozhodca: Akuzovskij, Karabanov – Koposov, Otmachov