Jaroslavľ – Chabarovsk 0:1 (po pr.) | Čerepovec – Vladivostok 5:4 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (1:0 po s.n.)
A. Mytišči – Novosibirsk 1:2 (po pr.) | Petrohrad – Novokuzneck 4:1 (kon.) | Doneck – Záhreb 2:5 (kon.)
Dinamo Minsk – S.Moskva 3:1 (kon.) | Riga – Nižnekamsk 2:1 (kon.) | HC Slovan – Ufa 2:1 (1:0 po s.n.)
Lev – Čeljabinsk 7:2 (kon.)
po s.n. (1:0)
Severstaľ Čerepovec
5:4 (1:2, 1:1, 2:1, 0:0)
Admiral Vladivostok
Piatok 11.10.2013, 17:00 • Ice Palace • KHL

Videli sme skvelé stretnutie! Napriek tomu, že Vladivostok štyrikrát viedol, nedokázal doviesť zápas do víťazného konca a z Čerepovca si po prehre 4:5 po samostatných nájazdoch odváža len jeden bod. Ďakujem Vám všetkým za pozornosť a prajem príjemny víkend. (19:38:21)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Severstal Čerepovec.
    Nedal!! Čerepovec vyhráva tento zápas po samostatných nájazdoch!

Richard Gynge teraz musí dať, aby udržal nádej pre hostí ......

Linus Videll za Čerepovec, Ivannikov však tentokrát chytá.

Enver Lisin, tiež neprekonáva výborného Štěpánka.

V bráne hostí je Ivannikov. Teraz sa na neho rozbieha Vladimir Antipov....a strieľa gól! 1:0.

Niclas Bergfors ide ako prvý za hostí....nedáva však gól. 0:0

Samostatné nájazdy začínajú.

65:00
    Predĺženie skončilo.

64:01
    Už sa asi nič v predĺžení nestane, hrá sa za bránou domácich.

62:32
    Sledujeme veľmi opatrné predĺženie hry, ani jeden z tímov sa nikam nehrnie.

61:05
    Dnešné stretnutie sleduje 3565 divákov.

60:01
    Začalo predĺženie.

Skončila tretia tretina, domácim sa nepodarilo využiť presilovku, ale budú v nej ešte 17 sekúnd pokračovať v 5 minútovom predĺžení.

60:00
    Tretia tretina skončila.

58:17
    Obrovská šanca pre domácich na dokonalý obrat! Denis Osipov dostáva dve minúty za držanie!

57:22
    Domáci vedú na strely 42:32, sú lepším a aktívnejším tímom, napriek tomu v dnešnom zápase len doťahovali skóre.

Jakub Bartko

Góly a asistencie: 5. Buchnevich (Kovyrshin), 30. Laakso (Klimenko, Kiselevich), 42. Antipov (Berdnikov), 56. Fedoseyev (Videll, Kiselevich), rozh. náj. Antipov – 4. Bergfors (Schutz, Antropov), 6. Sokolov (Porseland), 36. Ternavsky (Lisin), 48. Ternavsky (Berforgs, Schutz)

Severstaľ Čerepovec: Štěpánek (Artemyev) – Laakso, Kiselevich, Čáslava, Yevseyenkov, Stasenko, Andersen, Popov – Nikontsev, Videll, Bushuyev – Klimenko, Antipov, Berdnikov – Kazakovtsev, Kovyrshin, Buchnevich – Gogolyev, Monakhov, Fedoseyev – Dedunov
    Admiral Vladivostok: Lundstrom (Ivannikov) – Osipov, Antropov, Porseland, Ternavsky, Zemchyonok, Kostromitin, Perry – Lisin, Bergfors, Schutz – Drugov, Lesnukhin, Bortnikov – Kuznetsov, Barbashev, Pervushin – Gynge, Sokolov, Grachev

Rozhodca: Belyayev Sergei, Vasilyev Alexei – Kuchava Tornike, Novikov Nikita