Jaroslavľ – Chabarovsk 0:1 (po pr.) | Čerepovec – Vladivostok 5:4 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (1:0 po s.n.)
A. Mytišči – Novosibirsk 1:2 (po pr.) | Petrohrad – Novokuzneck 4:1 (kon.) | Doneck – Záhreb 2:5 (kon.)
Dinamo Minsk – S.Moskva 3:1 (kon.) | Riga – Nižnekamsk 2:1 (kon.) | HC Slovan – Ufa 2:1 (1:0 po s.n.)

58:17
    Obrovská šanca pre domácich na dokonalý obrat! Denis Osipov dostáva dve minúty za držanie!

49:30
    Šanca pre domácich na opätovné vyrovnanie. Dve minúty za krosček totiž dostáva Alexander Kuznetsov.

41:47
    A domáci budú mať vzápäti možnosť po prvýkrát v zápase strhnúť vedenie na svoju stranu. Vylúčený totiž bol za vyhodenie puku hosťujúci obranca Matias Porseland.

39:05
    Čerepovec si opäť zahrá presilovú hru, ak ju nestihne využiť ešte v tejto tretine, bude v nej pokračovať v tej ďalšej. Za sekanie je vylúčený Enver Lisin – 2 minúty.

36:03
    Vylúčenie na oboch stranách. Súčastne sú potrestaní domáci Nikolay Stasenko , dve minúty, hrubosť a Todd Perry , ten istý trest.

27:39
    A domáci si zahrajú ďalšiu presilovú hru, majú teda ideálnu šancu na vyrovnanie. Na trestnú lavicu odchádza na 2 minúty Viktor Drugov za hákovanie.

19:53
    Yegor Antropov oslabuje svoj tím a odchádza si sadnúť na dve minúty.

14:03
    Budeme svedkami prvej početnej výhody tohto zápasu. Na trestnú lavicu si ide sadnúť hráč hostí Todd Perry.

Jakub Bartko

Góly a asistencie: 5. Buchnevich (Kovyrshin), 30. Laakso (Klimenko, Kiselevich), 42. Antipov (Berdnikov), 56. Fedoseyev (Videll, Kiselevich), rozh. náj. Antipov – 4. Bergfors (Schutz, Antropov), 6. Sokolov (Porseland), 36. Ternavsky (Lisin), 48. Ternavsky (Berforgs, Schutz)

Severstaľ Čerepovec: Štěpánek (Artemyev) – Laakso, Kiselevich, Čáslava, Yevseyenkov, Stasenko, Andersen, Popov – Nikontsev, Videll, Bushuyev – Klimenko, Antipov, Berdnikov – Kazakovtsev, Kovyrshin, Buchnevich – Gogolyev, Monakhov, Fedoseyev – Dedunov
    Admiral Vladivostok: Lundstrom (Ivannikov) – Osipov, Antropov, Porseland, Ternavsky, Zemchyonok, Kostromitin, Perry – Lisin, Bergfors, Schutz – Drugov, Lesnukhin, Bortnikov – Kuznetsov, Barbashev, Pervushin – Gynge, Sokolov, Grachev

Rozhodca: Belyayev Sergei, Vasilyev Alexei – Kuchava Tornike, Novikov Nikita