SR 18 – Spišská N. Ves 3:6 (kon.) | Michalovce – Trnava 1:2 (kon.) | Topoľčany – Prievidza 2:5 (kon.)
Bardejov – Lipt. Mikuláš 4:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Detva 2:5 (kon.) | Senica – Prešov 2:1 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
HK Gladiators Trnava
Piatok 11.10.2013, 17:00 • ZŠ Michalovce • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

45:19
    Trnava dala gól!
    Hostia otáčajú stav stretnutia v 46. minúte, strelcom gólu je JOZEF REHO. Asistencie: Martin Baran, Pavol Poláček.

24:34
    Trnava vyrovnáva zásluhou ROMANA JURÁKA! Asistencia: Michal Dudáš.

19:13
    Dukla dala gól!
    V poslednej minúte prvej tretiny otvoril stav stretnutia JAKUB KUBIŠ! Asistencia: Miloš Palovčík.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Peter Marienka

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 20. Kubiš (Palovčík) – 25. Jurák (Dudáš), 46. Reho (Baran, Poláček)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Němec – Žemba, Drotár, Kubát, Kmiť, Šechný – Kubiš, Lenďák, Vorobel, Opatovský, Palovčík – Kobeľa, Smotrila, Hinďoš, Šeliga, Majerník – Zrelák, Buraľ, Čížek, Stríž, Banovský.
    HK Gladiators Trnava: Hála – Schmidt, Poláček, Reho, Dudáš – Hluch, Čunderlík, Loydl, Hano, Kovaľ – Hlinka, Hronec, Demo, Baran, Grman – Domaev, Furdek, Rosa, Potoček, Jurák.

Rozhodca: Štec – Riš, Rovenský