Jaroslavľ – Chabarovsk 0:1 (po pr.) | Čerepovec – Vladivostok 5:4 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (1:0 po s.n.)
A. Mytišči – Novosibirsk 1:2 (po pr.) | Petrohrad – Novokuzneck 4:1 (kon.) | Doneck – Záhreb 2:5 (kon.)
Dinamo Minsk – S.Moskva 3:1 (kon.) | Riga – Nižnekamsk 2:1 (kon.) | HC Slovan – Ufa 2:1 (1:0 po s.n.)
Lev – Čeljabinsk 7:2 (kon.)
Atlant Mytišči
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
HC Sibir Novosibirsk
Piatok 11.10.2013, 17:30 • Arena Mytišči, Mytišči (Rusko) • KHL

55:05
    Domáci si zahrajú v početnej výhode o dvoch mužov presne 57 sekúnd! Na dve minúty si za vrazenie odchádza sadnúť hosťujúci Kopeikin.

54:02
    Domáci si opäť zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za úmyselné vyhodenie puku mimo ľadovej plochy odchádza sadnúť hosťujúci Ožiganov.

49:51
    Atlant si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za držanie odchádza sadnúť Kudroč.

44:42
    Domáci Kablukov za svoj nekompromisný faul na Romanova obdržal najvyšší trest 5 minút plus do konca zápasu za napadnutie na oblasť hlavy a krku.

32:06
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za držanie odchádza sadnúť Plechanov.

22:09
    Hostia budú hrať 7 sekúnd v početnej výhode o dvoch mužov. Na dve minúty si za vrazenie odchádza sadnúť domáci Igor Radulov.

20:16
    Novosibirsk si zahrá v početnej výhode. Na dve minúty si za hákovanie odchádza sadnúť domáci Gluchov.

17:44
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Na dve minúty si za držanie odchádza sadnúť domáci Trubačjov.

16:33
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za hákovanie odchádza sadnúť hosťujúci Enlund.

00:50
    Hostia si zahrajú v početnej výhode. Trest 2+2 minúty za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou obdržal domáci Novopašin.

Góly a asistencie: 53. I. Radulov – 20. Kudroč (Lehtera, Belov), 61. Kutuzov (Lehtera)

Atlant Mytišči: Galimov (Borisov) – Niskala, Batyršin, Novopašin, Sanguinetti, Velikov, Dyblenko, Petrov, Rukavišnikov – Gluchov, Kablukov, K. Kolcov – Engqvist, Majorov, I. Radulov – Arťjuchin, Kadeikin, Šmeljov – Trubačjov, Sošnikov, Jašin.
    HC Sibir Novosibirsk: Koskinen (Orechov) – Belov, Kudroč, Alexejev, Kutuzov, Karavajev, Ožiganov, Plechanov – Lehtera, Enlund, Romanov – Kopeikin, Lemtjugov, Koskiranta – Kugryšev, Gubin, Sannikov – Karamnov, Dvurečensky, Ignatuškin – Butuzov.

Rozhodca: Vladimír Baluška, Jurij Cyplakov – Sergej Mišjur, Stanislav Raming