Teplice – Dukla Praha 4:0 (kon.) | Plzeň – Ostrava 0:1 (kon.) | Bohemians – Jablonec 2:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Brno 2:0 (kon.)
FK Teplice
4:0 (1:0)
FK Dukla Praha
cz Nedeľa 27.09.2015, 10:30 • 1.FC Dubí-Pozorka • Juniorská liga (CZ) • 10. kolo

83
    Teplice právě vstřelily branku!
    Domácí hráči se prosazují v zápase po čtvrté. Čtvrtou branku domácích přidává DANIEL RICHTER.

65
    Třetí branku si dala Dukla sama, když nešťastně si míč srazil do vlastní brány DAMIAN FARKAŠ.

52
    Teplice hned v úvodu druhého poločasu navyšují své vedení. Prosadit se dokázal PETR VÝBORNÝ.

43
    Domácí hráči se v závěru prvního poločasu ujímají vedení. Prosadit se dokázal PETR VÝBORNÝ, který dostal výbornou přihrávku do pokutového území, kde obešel dva obránce, následně i brankáře a do prázdné brány skóroval.