Lokeren – Brugge 0:1 (kon.) | Anderlecht – Sint-Truiden 1:0 (kon.) | Kortrijk – Genk 1:0 (kon.)
Sporting Lokeren
0:1 (0:1)
Club Bruggy KV
cz Nedeľa 27.09.2015, 14:30 • Daknamstadion, Lokeren • Belgická Jupiler Pro League • 9. kolo

Tímto se s Vámi loučím a přeji krásný zbytek odpoledne. (16:26:18)

Domácí dokázali ve druhém poločase přehrát svého soupeře, ale nepodařilo se jim vstřelit branku. Všechny větší šance Lokerenu zmařil hostující brankář Bruzzese, který má na dnešním vítězství velký podíl. Jediným střelcem dnešního zápasu je tedy Vossen.

90+3

90+2
    Lokeren posílá míče do vápna ze všech stran a pokouší se vstřelit branku.

90+1
    Mirić nacentroval míč z levé strany, ale míč poslal moc daleko a ten se ocitl za brankovou čárou.

90
    Hosté dokázali vybojovat standardní situaci na útočné polovině.

89
    Lokeren bude zahrávat rohový kop.

88
    Domácí dostávají svého soupeře pod tlak.

85
    Domácí před koncem zápasu zatlačili na svého soupeře a nyní se jim naskýtá další šance z přímého kopu.

84
    Domácí se snaží vstřelit srovnávací branku, ale dnes to mají opravdu těžké, jelikož hostující obrana předvádí vynikající výkon.

82
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Persoons, přichází Mirić.

82
    Z přímého kopu se jim vstřelit branku nepovedlo, jelikož se k míči jako první dostal obránce.

81
    Domácí budou zahrávat přímý kop.

80
    Diaby se dostal do zajímavé šance, ale vynikající Verhulst jeho šanci zneškodnil.

79
    Bruggy budou vhazovat poblíž vápna soupeře a mohou se tak pokusit vhodit míč do vápna.

78
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Pereira, přichází De Fauw.

78
    Vynikající zákrok předvedl domácí Verhulst, který zneškodnil nebezpečnou střelu Vossena.

77
    Nebezpečnou přihrávku Patosiho zastavil Duarte.

76
    Lokeren kombinuje na vlastní polovině.

75
    Domácí zlepšili ve druhém poločase svojí útočnou aktivitu, ale pořád se jim nepodařilo vstřelit branku.