Frankfurt – Hertha 1:1 (kon.) | Dortmund – Darmstadt 2:2 (kon.)
Borussia Dortmund
2:2 (0:1)
SV Darmstadt 98
Nedeľa 27.09.2015, 17:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Nemecká Bundesliga • 7. kolo

Videli sme skvelé druhé dejstvo, v ktorom padli tri góly. Dortmund bol síce počas celého zápasu lepší a dokonca po dvoch Aubameyangovýh góloch viedol, no sympatický bojovný výkon Darmstadtu bol odmenený vyrovnávajúcim gólom Sulua z 90. minúty.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (19:27:27)

90+4

90+3
    Gündoğan poslal do vnútra šestnástky center, no Januzaj hlavičkový súboj prehral a loptu zobral Mathenia.

90+3
    Začala plynúť posledná nadstavená minúta. Hostia držia loptu na svojich kopačkách ďaleko od svojej brány a majú veľmi blízko k tomu, aby bola ich snaha odmenená.

90+2
    Darmstadt má blízko k tomu, aby po Schalke a Leverkusene obral o body aj ďalšieho velikána nemeckej súťaže.

90+1
    Striedanie v tíme Borussia Dortmund: z ihriska odchádza Šindži Kagawa, prichádza Adrián Ramos.
    90. Aytaç SULU - 2:2

90
    Tím Darmstadt práve strelil gól!

Neskutočné! Darmstadt vyrovnáva po tom, čo Rosenthal predĺžil loptu hlavou do šestnástky, kde sa odrazila rovno pred AYTACA SULUA a ten strelou ku ľavej žrdi vyrovnal!

90
    Adnan Januzaj takticky fauloval jedného z hostí a zastavil tak vznikajúce nebezpečie.

89
    Ku slovu sa dostáva Darmstadt, ktorý zavrel Dortmund pred jeho bránou a snaží sa čosi vymyslieť.

88
    Mathenia vybehol z brány, aby loptu odkopol pred rýchlym Aubameyangom, no dvojgólový strelec z Gabonu si pomohol v súboji s hosťujúcim obrancom rukami.

86
    Bürki mohol ostať pokojný, pretože hosťom sa nepodarilo rozohrať podľa predstáv a jeho spoluhráči už majú guľaté čudo pod kontrolou.

85
    Mchitarjan sa teraz v strede ihriska prezentoval faulom a Darmstadt bude zahrávať voľný kop.

84
    Mchitarjan sa na ľavej strane šikovne uvoľnil a následný center našiel Aubameyanga, no ten v ťažkej pozícii zakončil vedľa brány.

83
    Striedanie v tíme SV Darmstadt 98: z ihriska odchádza Jerôme Gondorf, prichádza Dominik Stroh-Engel.

83
    Ďalšia akcia Borussie skončila kvôli ofsajdovému verdiktu postranného rozhodcu.

82
    Po Schmelzerovom faule zahrávali hostia priamy kop, no Kempeho center odvrátil Hummels rovno na Januzaja, ktorému sa takmer podarilo vysunúť Aubameyanga.

80
    Začalo ubiehať posledných desať minút riadneho hracieho času, v ktorých sa bude snažiť domáci celok držať loptu na svojich kopačkách čo najďalej od svojej brány.