CFC Janov – AC Miláno 1:0 (kon.) | Bologna – Udinese 1:2 (kon.) | Hellas Verona – Lazio 1:2 (kon.)
Sassuolo – Chievo 1:1 (kon.) | Turín – Palermo 2:1 (kon.) | Inter – Fiorentina 1:4 (kon.)
U.S. Sassuolo Calcio
1:1 (1:1)
Chievo Verona
cz Nedeľa 27.09.2015, 15:00Talianska Seria A • 6. kolo

A je dobojováno! Druhý poločas tohoto duelu nám příliš fotbalové radosti nepřinesl. Ani jedno z mužstev si nevypracovalo ani jednu gólovou šanci. Sassuolo se sice snažilo tlačit více dopředu, nicméně defenzíva Chieva byla ve své činnosti stoprocentní. Oba týmy mají tedy po tomto duelu shodně 12 bodů. (16:54:42)

90+3

90+2
    S další lehkou střelou, tentokrát v podání Politana, si Bizzarri opět bez problémů poradil.

90+1
    Dlouhý balon propadl až k Sansonemu, který z voleje trefil pouze prostor, který střežil gólman Bizzarri.

90
    Rozhodčí přidá tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Hra se nadále odehrává převážně ve středu pole.

87
    Čas na případnou změnu skóre se oběma týmům rychle krátí.

85
    Chievo funguje v obraně ve druhé části nadále stoprocentně a vyčkává na případné protiútoky.

84
    Sassuolo je sice v posledních minutách nadále aktivnějším týmem na hřišti, ale přesto se zatím do koncovky příliš nedostává.

83
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Lucas Castro, přichází Giampiero Pinzi.

82
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Matteo Politano.