Nacional – Setúbal 1:1 (kon.) | Arouca – Belenenses 2:2 (kon.) | Guimarães – Braga 0:1 (kon.)
CD Nacional
1:1 (0:1)
Vitória FC Setúbal
cz Nedeľa 27.09.2015, 17:00 • Estádio da Madeira • Primeira Liga • 6. kolo

Pro dnešek je to ode mne vše, přeji krásný zbytek večera a někdy opět napočtenou. (19:14:59)

V dnešním utkání měl o něco málo více ze hry domácí tým. Hlavně začátek druhého poločasu jim vyšel na jedničku. Potom se hra uklidnila a týmy hráli opatrnější fotbal. Nerozhodný výsledek je spravedlivý.

90+3

90+2
    Rui Correa (Nacional) uviděl žlutou kartu.

88
    Probíhají poslední dvě minuty řádné hrací doby. Kolik rozhodčí nastaví?

85
    Nacional se snaží vsítit rozhodující branku, ale soupeřova obrana odolává.

81
    Francisco Soares (Nacional) se pokusil ohrozit branku soupeře. Jeho střela byla ale nepřesná.

76
    Byl odpískán ofsajd. V něm byl Willian Alves.

75
    Byl odpískán ofsajd. Nacional musí útočnou akci přerušit.

74
    Střídání (Nacional). Ze hřiště odešel Salvador Agra a nahradil ho Willyan Barbosa.

74
    Střídání. Ze hřiště odchází Arnold Issoko, místo něj příjde Ulises Davila.

73
    Rohový kop bude zahrávat Nacional.

72
    Luis Aurelio (Nacional) se pokusil ohrozit branku soupeře. Jeho střela byla ale nepřesná.

71
    Na stadionu Estadio da Madeira (Funchal) se nepřesnou hlavičkou prezentoval Francisco Soares. Jeho střela šla vedle a brankář vůbec nemusel zasahovat.