Watford FC
0:1 (0:0)
Crystal Palace FC
Nedeľa 27.09.2015, 17:00Anglická Premier League • 7. kolo

Je za nami aj druhý polčas stretnutia medzi Watford FC – Crystal Palace FC. Celky nastúpili do zápasu za stavu 0:0. Začiatok druhého polčasu vyzeral lepšie pre domácich, no tí časom upustili a Crystal Palace sa dostal po veľmi tesnom faule k penalte. Loptu si na biely bod postavil Cabaye, ktorý bez problémov v 71. minúte otvoril stav stretnutia. V závere zápasu sa už nič nestalo a tak si všetky tri body berie do Londýna Crystal Palace.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (18:54:34)

90+6

90+5
    Žltú kartu vidí aj Hennessey za zdržovanie.

90+4
    Ledley sa veľmi ochotne hodil do strely Denneya. Tvrdá strela bola presná a tak hosťujúci hráč briliantne zasiahol.

90+3
    Ani rohový kop Watfordu nepriniesol dorovnávajúci gól. Hostia sa oslobodili hlavičkou McArthura. Domáci vytlačení až na poliacu čiaru.

90+2
    Bolasie si našiel priestor. Vyslal nebezpečnú strelu z hranice vápna, no gólman Gomes sa naťahovať nemusel. Strela letela kúsok nad.

90+2
    Pri lopte sú momentálne domáci futbalisti, ktorý kombinujú pred vápnom. Vo finálnej fáze sa k lopte dostal Berghuis, ktorý však mieri nepresne.

90+1
    Nadstavuje sa +5 minút.

90
    Puncheon sa po narážačke so Zahom predral do vápna. Loptu si už hádzal na silnejšiu nohu, no gólman Gomes ho včas odzbrojil.

89
    Hosťujúci futbalisti už len viac menej získavajú cenné sekundy. S vhadzovaním pri poliacej čiare sa Zaha neponáhľa.

88
    Žltú kartu dostáva Wilfried Zaha (Crystal Palace FC).

87
    Watford sa ženie za dorovnávajúcim gólom. No pochváliť treba Hangelanda, ktorý aj v tejto finálnej fáze hry bráni o sto šesť.

86
    Striedanie v tíme Crystal Palace FC: z ihriska odchádza Dwight Gayle, prichádza Fraizer Campbell.

85
    Gayle sa ocitol sám za obranou domáceho celku. Nenašiel však dostatok síl a tak musel spomaliť. Obrana sa síce stihla vrátiť, no Gaylove zakončenie predsa len prišlo. Krížna strela minula bránku len o necelý meter.