Nacional – Setúbal 1:1 (kon.) | Arouca – Belenenses 2:2 (kon.) | Guimarães – Braga 0:1 (kon.)
Vitoria Guimarães
0:1 (0:0)
Sporting Braga
cz Nedeľa 27.09.2015, 20:15 • Estádio Dom Afonso Henriques (Guimarães) • Primeira Liga • 6. kolo

Vitória SC Guimarães na domácím stadionu nestačil na SC Braga, kterému podlehl nejtěsnějším možným rozdílem. Oběma celkům se dlouho nedařilo vsítit gól, až v 74. minutě rozvlnil síť Silva, který se tak postaral o jediný gól zápasu a přisoudil tři body Braze. (22:18:37)

90+4

90+4
    Střílený centr vyrazil na rohový kop gólman Kricjuk, hlavní arbitr ihned poté ukončil zápas.

90+3
    Ještě jedna možnost se naskytá domácímu týmu, po faulu Vukčeviće totiž Guimarães bude zahrávat přímý volný kop kousek od vápna soupeře.

90+1
    Tři. Přesně tolik minut nastaví nad rámec řádné hrací doby arbitr Hugo Miguel.

90
    Do pokutového území Bragy přilétl vzdušný centr, který pádem na trávník zkrotil Kricjuk, jenž si s rozehrávkou dává na čas.

88
    Poslední střídání také v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází Valente, na závěrečné minuty přichází do hry Ricardo Gomes.

87
    Ofenzivní tažení hráčů Vitórie bylo zastaveno jen za cenu faulu, následný centr z přímého kopu však hostující defenziva odvrátila.

86
    Domácím se podařilo vystřelit zpoza šestnáctky, zakončení z otočky však nemělo patřičnou razanci a stalo se kořistí Krickuja.

84
    Další střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází Tozé, přichází Licá.

83
    Poslední střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Stojiljković, přichází Luiz Carlos.

83
    Avizované střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází Montoya, přichází Henrique Dourado.

82
    Poměrně dlouho se hraje bez přerušení hry, takže ke střídání zatím nemohlo dojít.

80
    Hosté stále kombinují na své polovině a jejich rozehrávka je napadána aktivnímu hráči Guimarãese.

79
    V celku Vitória SC Guimarães se připravuje střídání, kdo z hráčů se podívá na trávník však zatím zůstává záhadou.

78
    Proti pravidlům se na útočné polovině provinil Rui Fonte, který si v osobním souboji s Joãem Afonsem pomohl jeho přidržením.

76
    U míče jsou fotbalisté hostujícího klubu, kteří kombinují na vlastní polovině hrací plochy.
    74. Rafa SILVA - 0:1

Lukáš Jasoněk

Góly: 74. Silva

Karty:   38. Valente (GUM), 47. Henrique (GUM) – 45+5. Mauro (BRG), 47. Stojiljković (BRG)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 5:5. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 21:22.
    Vitoria Guimarães: Jesus – Sá, Afonso, Gaspar, Saré, Henrique, Tozé (84. Licá), Cafú, Montoya (83. Dourado), Valente (88. Gomes), Tómané
    Náhradníci: Pedrão, Rocha, Licá, Gomes, Assis, Pedro, Dourado

Sporting Braga: Kricjuk – Pinto (9. Boly), Baiano (35. Eduardo), R. Ferreira, D. Ferreira, Vukčević, Mauro, Silva, Alan, Stojiljković (83. Carlos), Fonte
    Náhradníci: Boly, Eduardo, Carlos, Koka, Santos, Matheus, Níguez

Rozhodca: Miguel – Santos, Fernandes