S. Moskva – Zenit 2:2 (kon.) | Samara – FK Dinamo Moskva 0:0 (kon.) | FK Krasnodar – Groznyj 1:1 (kon.)
Kazaň – FC Ural 1:2 (kon.)
FK Krasnodar
1:1 (0:0)
FK Achmat Groznyj
cz Nedeľa 27.09.2015, 15:30 • Stadion Kubaň, Krasnodar. Kapacita: 32,000 diváků. • Ruská Premier Liga • 10. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (17:29:53)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 9:7. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 12:15.

Utkání je za námi a týmy si rozdělily body za výsledek 1:1. Ve druhé půli se konečně začal hrát líbivější fotbal a doćkali jsme se i branek. Jako první se prosadili hosté, v 56. minutě se po kombinaci trefil střídající Sadajew. Těreku náskok vydržel do 72. minuty, v té se do odraženého míče opřel Petrov a propálil vše, co mu stálo v cestě. Krasnodar se pak ještě snažil o dokonání obratu, skóre už ale zůstalo nezměněné. Krasnodar má po tomto utkání 13 bodů a je osmý, Groznyj je se stejným bodovým ziskem devátý.

90+3

90+3
    Joãozinhův centr byl odvrácen, z tohoto mráčku nezapršelo.

90+3
    Ještě jeden rohový kop pro Krasnodar.

90+2
    Za faul ve výskoku dostal žlutou kartu hostující Zaur Sadajew.

90+1
    Domácí doslova procpali míč do pokutového území, ke střele se dostal Wánderson, pokus mu ale zblokovala obětavě hrající obrana.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

90
    Joãozinho poslal do vápna oblouček, na ten si nejlépe naběhl Gorodov a lapil míč do rukavic.

89
    Faul na Mamajeva uprostřed hřiště, Krasnodar velice rychle rozehrává.

87
    Po něm hosté vykopli až na druhou polovinu, Sinicyn vyběhl mimo vápno a při obranné hlavičce doslova smetl spoluhráče Petrova! Ten byl chviličku otřesený, ale pak bez nutnosti ošetření vstal.

86
    Centr z levé strany mířil na Mamajeva, jeho zakončení skončilo mimo, ale bude se rozehrávat rohový kop.

85
    Ofsajd domácích, vykopává gólman Gorodov.

84
    Zákrok na domácího Wándersona byl podle sudího v pořádku, pokračuje se bez přerušení ve hře.

83
    Podobně neúspěšně dopadl i dlouhý nákop do vápna. Míče se zmocnil brankář Gorodov.

82
    Domácí pospíchají dopředu, rádi by dali vítěznou branku. Zatím je to ale hodně bezzubé.