Gijón – Real Betis 1:2 (kon.) | La Coruña – Espanyol 3:0 (kon.) | Getafe – Levante 3:0 (kon.)
Sociedad – Bilbao 0:0 (kon.)
Sporting Gijón
1:2 (1:0)
Real Betis
Nedeľa 27.09.2015, 12:00 • Estadio El Molinón (Gijón) • Španielska LaLiga • 6. kolo
    Joaquín a Rubén Castro otočili zápas na ihrisku Sportingu Gijón a Real Betis si odváža domov aj zásluhou fantastického výkonu brankára Antonia Adana po výhre 2:1 tri body.

Zápas v Gijóne sa skončil. Hostia dokázali v druhom polčase otočiť stav zápasu, a po góloch z 46. a 57. minúty vyhrali nad Sportingom Gijón 2-1. Druhý polčas bol pomerne vyrovnaný, priniesol niekoľko veľkých príležitostí, ktoré však ostali nepremenené, a tak sa z víťazstva tešia hráči Betisu Sevilla. Hlavný rozhodca udelil v dnešnom zápase jednu žltú kartu, ktorú dostal Diaye z Betisu.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný deň. (13:52:12)

90+5

90+4
    Prebieha posledná minúta predĺženia. Pablo Pérez hlavičkoval zo zvláštnej pozície, ale lopta smerovala iba do stredu brány kde bol pripravený brankár Adán.

90+3
    Rubén Castro nevybojoval loptu pri rohovej zástavke, a domáci idú do jedného z posledných útokov v dnešnom zápase.

90+2
    Prebieha druhá minúta nadstaveného času. Hostia zahrávali po faule v strede ihriska priamy kop, a po ďalšom zákroku domáceho tímu budú zahrávať priamy kop z cca 30 metrov.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 4 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Loptu majú hráči Betisu, ktorí sa snažia dostať na útočnú polovicu.

89
    Domáci prakticky neustále s loptou na kopačkách, ale obrana Betisu je pripravená pred vlastnou 16kou a odoláva všetkým útokom.

88
    Znova akcia Gijónu, ale tentokrát si hostia dokázali poradiť a loptu dostať do bezpečia. Tak posledné minúty zápasu môžu byť ešte poriadne napínavé.
    87. Miguel Ángel Guerrero (Gijón) sa ocitol v obrovskej príležitosti.

87
    Veľká príležitosť pre Gijón, ale Guerrero tesne pred bránou mieril iba vedľa ľavej žrde.

86
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Cejudo, ktorý má svalové problémy a to sa domácim vôbec nepáči, pretože z ihriska schádza veľmi pomaly. Nahradí ho Torres.

86
    Halilović sa snažil dostať do 16ky Betisu, ale cez troch obrancov v zelených dresoch nedokázal prejsť. Jeho strela bola zblokovaná, a do útoku prešli hostia.

85
    Hráči Betisu si v útoku nerozumeli, a domáci získali loptu prakticky zadarmo. Okamžite sa vrhli do útoku, ale obranná línia Betisu ich zastavila už v stredovej zóne.

84
    Akcia Gijónu bola zastavená ofsajdovým verdiktom, a tak sa musia domáci znova stiahnuť na vlastnú polovicu.

83
    Hráči Betisu kontrolujú hru, a nepúšťajú domácich do veľkých príležitostí. Domáci už musia dať do útoku všetky svoje sily, a tak sa možno otvorí priestor na rýchle protiútoky pre Betis.
    Fragmenty z nádherného gólového okamihu Rubena Castra (Betis).

82
    Halilović sa ťažko dvíhal z trávnika po zákroku pred 16kou Betisu, ale už je v poriadku a vracia sa do obrany pomôcť svojim spoluhráčom.