Mönchengladbach – Hamburger 3:1 (kon.) | Hannover – Brémy 1:2 (kon.)
1:2 (1:0)
Werder Brémy
Nedeľa 30.03.2014, 17:30 • HDI-Arena, Hannover • Nemecká Bundesliga

To je na dnes odo mňa všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dnešného dňa. Dovidenia pri ďalších on-line prenosoch. (19:28:14)

Skončil sa zápas 28. kola nemeckej Bundesligy medzi domácim Hannoverom a Werderom Brémy a to výsledkom 1:2. V druhom polčase to veľmi dlho vyzeralo na remízu, ale v 90. minúte udrel z rohového kopu Prödl a poslal hostí do vedenia a vsietil tak aj víťazný gól hostí. V tomto veľmi dôležitom zápase napokon domáci obišli bodovo naprázdno a hostia získali veľmi cenné tri body.

90+2
    V závere sa k nebezpečnej hlavičke ešte dostal Schulz, ale Wolf predviedol skvelý zákrok a to vyzerá že to bola posledná šanca domácich.

90+1
    Striedanie v tíme Werder Brémy: z ihriska odchádza Cédric Makiadi, prichádza Assani Lukimya-Mulongoti.

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty.

90
    Werder Brémy dali gól!
    Tak a hostia udreli z rohového kopu! Caldirola zahral rohový kop a lopta sa zniesla až na hlavu SEBASTIANA PRODLA a ten posiela hostí do vedenia.

90
    Junuzovič vyslal technickú strelu a vybojoval rohový kop.

90
    Di Santo si narazil s Makiadim, ale Sakaj predviedol dobrý obranný zákrok.

89
    Di Santo bol faulovaný vo vzdušnom súboji a ostáva trocha otrasený.

88
    Hra sa teraz prevažne odohráva v strede pola.

87
    K záveru zápasu to z priebehu hry vyzerá na remízu, ale nechajme sa prekvapiť čo prinesú posledné minúty.

86
    Ya Konan sa už predieral do šance, ale Wolf si situáciu svojim vybehnutím postrážil.

84
    Striedanie v tíme Werder Brémy: z ihriska odchádza Aaron Hunt, prichádza Theodor Gebre Selassie.

83
    Lars Stindl si vyslúžil za svoje diskusie smerom k rozhodcovi žltú kartu.

82
    Ďalší rohový kop domácich ktorý zahral Stindl, ale ani tentokrát z neho nič domáci nevyťažili.

82
    Teraz sa hrá veľmi útočný futbal z oboch strán a hra sa prelieva zo strany na stranu vo vysokom tempe.

81
    Rohový kop Husztiho hostia napokon krkolomne, ale zvládli.

80
    Domáci zo štandardnej situácie vyťažili rohový kop.

Tomáš Jaššo

Góly: 43. Huszti – 57. Di Santo, 90. Prödl

Karty:   83. Stindl (HAN) – 60. Prödl (BRE)

Hannover 96: Zieler – Sakaj, Hoffmann, Schulz, Prib – Stindl (C), Sané (63. Bittencourt), Andreasen, Huszti – Rudņevs (75. Ya Konan), Schlaudraff.
    Náhradníci: Schmidt – Ya Konan, Rajtoral, Pander, Marcelo, Bittencourt, Sulejmani.

Werder Brémy: R. Wolf – Fritz (C), Prödl, Caldirola, García – Junuzović, Bargfrede, Hunt (84. Gebre Selassie), Makiadi (90+1 Lukimya-Mulongoti) , Elia (79. Petersen) – Di Santo.
    Náhradníci: Mielitz – Lukimya-Mulongoti, Obraniak, Gebre Selassie, Petersen, Ayçiçek, Kob Kobylanski.

Rozhodca: Schmidt – Walz, Voss