Valladolid – Almería 1:0 (kon.) | Osasuna – Sociedad 1:1 (kon.) | Villarreal – Elche 1:1 (kon.)
Valencia – Getafe 1:3 (kon.)
Osasuna Pamplona
1:1 (0:1)
Real Sociedad San Sebastian
Nedeľa 30.03.2014, 17:00Španielska LaLiga

To je už pre túto chvíľu odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok víkendu. (18:54:34)

Je dobojované! Vyrovnaný zápas sa nakoniec končí remízou 1:1. Osasuna v druhom polčase vyrovnala gólom Rieru v 59.minúte a tak sa môže tešiť po piatich prehrách aspoň zo zisku jedného bodu.

90+5
    Torresov center ale nič vážne nepriniesol a tak sa zápas končí remízou.

90+4
    Lobatov pohotový pokus bol včas zblokovaný obranou Sociedadu. Osasuna bude zahrávať rohový kop.

90+3
    Vela nedokázal zachytiť loptu po prenesení hry.

90+2
    Žltú kartu dostává Canales (Real Sociedad San Sebastian).

90+2
    Rohový kop v podaní Roberta Torresa jeden z obrancov dokázal odvrátiť do bezpečných miest.

90+1
    Rozhodca Borbalan nadstavuje 3 minúty.

90+1
    Markel Bergara je ďalším, ktorý dostáva žltú kartu. Dnes ich bolo už skutočne dosť.

90
    Center Torresa z priameho kopu končí v zámedzí.

90
    Beží už posledná minúta riadnej hracej doby. Mikel González ešte dostal žltú kartu.

89
    Striedanie v tíme Real Sociedad San Sebastian: z ihriska odchádza Carlos Martinez, prichádza Ion Ansotegi.

87
    Hra je prerušená, Carlos Martinez bude potrebovať ošetrenie.

86
    Striedanie v tíme Osasuna Pamplona: z ihriska odchádza Damia, prichádza Oier.

86
    Lotiès svojim dlhým centrom na hrot nenašiel nikoho. Sociedad môže založiť svoju akciu.

85
    K lopte sa postavil Canales, ale jeho center nenašiel hlavy spoluhráčov.

85
    Center Markela Bergeru končí za bránkovou čiarou a hostia budú zahrávať rohový kop.

84
    Baskovia sú pri lopte. Carlos Martínez však nepresne preniesol hru a obrana domácich loptu získala.