Arouca – Setúbal 1:0 (kon.) | Coimbra – Olhanense 2:1 (kon.) | Praia – Rio Ave 0:1 (kon.)
Gil Vicente – Marítimo 1:1 (kon.) | Braga – Benfica 0:1 (kon.) | Nacional – Porto 2:1 (kon.)
FC Arouca
1:0 (0:0)
Vitória FC Setúbal
cz Nedeľa 30.03.2014, 17:00 • Estádio Municipal de Arouca • Primeira Liga

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:56:06)

Je dobojováno. Domácí vítězí 1:0. Je třeba dodat, že utkání nám příliš fotbalové krásy nepřineslo. Nejspíše zásadní moment přišel ve 25. minutě, kdy byl vyloučen hostující Coronas. Početní převahu ve druhé půli dokázal zužitkovat Nouioui, který tak pro Aroucu zařídil nesmírně důležité tři body.

90+4
    Nejspíše poslední útočná akce Setúbalu končí v zámezí a už to vypadá, že domácí o tři body nikdo nepřipraví.

90+3
    Hraje se na útočné polovině domácích, odtud asi hosté jen stěží srovnají.

90+2
    Je to tak, Arouca využívá i posledního střídání, velmi vlažným tempem odchází Simao, místo kterého přichází Soares.

90+1
    Hlavní sudí přidal 4 minuty, domácí budou navíc střídat.

90
    Do přečíslení se dostávali hosté. Už předtím byl ale odmáván a následně i odpískán ofsajd.

89
    Hosté využívají posledního střídání, Nelsona nahrazuje Bruninho.

88
    Mohlo být srovnáno! Míč se několikrát odrážel ve velkém vápně, velmi nepřehledná situace, nakonec ho ale odkopává Coelho, hosté budou rozehrávat roh!

87
    Snaha nelze hostům rozhodně upřít, na útočné polovině to dnes ale není ono.

86
    Momentálně se spíše nehraje, než hraje, Arouca natahuje čas, jak jen se dá.

85
    Venâncio se teď musel rychle vracet a vyřešil to taktickým faulem. To samozřejmě hraje do karet domácím, kteří s rozehrávkou příliš nespěchají.

84
    Podruhé střídají i domácí, dohráno má střelec zatím jediné branky Nouioui, toho nahrazuje Cissé.

83
    Hosté teď vše vsadili na ofenzívu, uvidíme, zda se jim to vyplatí.

82
    A odchází i Horta, místo kterého se na trávník podívá Betinho.

81
    Je to tak, Santose nahrazuje Tavares.

80
    Vypadá to, že hosté budou nadvakrát střídat, nejspíše půjde o posílení ofenzívy.