Gent – Charleroi 2:1 (kon.) | Kortrijk – Cercle Bruggy 4:0 (kon.) | Lierse – Leuven 0:0 (kon.)
Mons – Oostende 3:0 (kon.) | Waasland-Beveren – Waregem 2:2 (kon.)
RAEC Mons
3:0 (2:0)
KV Oostende
cz Sobota 01.03.2014, 20:00 • Stade Charles Tondreau (Mons) • Belgická Jupiler Pro League

83
    Hoste stále více přitvrzují, další žlutou kartu nyní obdržel Swerts.

79
    Poslední střídání dnešního utkání, ze hry odchází hrdina Matthys a nahrazuje ho Matumona.

70
    Hosté jsou dvacet minut před koncem stále nervóznější a nyní dostává další žlutou kartu hostující De Schutter.

69
    Druhé střídání na straně domácího výběru, Mununga přichází na trávník místo Arbeitmana.

66
    Hosté střídají naposledy, ze hřiště odchází Foket a nahrazuje ho Jali.

66
    Do obrovské příležitosti se dostal Chatelle a vystřelil z dvaceti metrů, nicméně trefil jen tyčku.

62
    Třetí žlutou kartu dnešního utkání obdržel Le Postollec.

58
    Druhé střídání hostů, Hempteho nahradí mladý nadějný talent
    Villegas.

57
    Mons právě vstřelilo branku!
    O vítězi utkání je zřejmě rozhodnuto. K dalšímu přímému volnému kopu se tentokráte postavil ARNOR ANGELI a zavěsil balón přímo pod břevno.

45
    V samém závěru prvního poločasu ti ještě máme první žlutou kartu pro domácí tým, obdržel jí Timmermans.

34
    Místo nevýrazného Depoitreho přichází na trávník De Schutter.

31
    TIM MATTHYS se začíná stávat hrdinou tohoto utkání, když po krásné kolmici Chatelleho propálil vše před sebou a ani tentokráte nedal brankáři Ovonovi žádnou šanci na úspěch.

29
    Domácí poprfé střídají, ze hřiště odchází zraněný gólman Saussez a nahrazuje ho Werner.

22
    RAEC měl k dispozici výhodu přímého volného kopu z necelých pětadvaceti metrů. K němu se postavil TIM MATTHYS a nechytatelnou ranou nedal Ovonovi žádnou šanci na úspěch.