Slavia – Vítkovice 1:2 (0:1 po s.n.) | K. Vary – Sparta Praha 0:4 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 4:3 (kon.)
Třinec – Chomutov 2:1 (kon.) | Kladno – Hradec Králové 1:3 (kon.) | Litvínov – Plzeň 2:1 (kon.)
Pardubice – Zlín 1:2 (0:1 po s.n.)
HC Kometa Brno
4:3 (0:1, 2:1, 2:1)
Bílí Tygři Liberec
cz Nedeľa 15.12.2013, 17:00 • KAJOT ARENA, Brno • Tipsport extraliga (ČR)

59:59
    Hostující Vampola neudržel nervy na uzdě, za nesportovní chování je vyloučen na deset minut osobního trestu. To je konec!

51:30
    Domácí Hruška si odpyká trest za naražení na hrazení. Bude se hrát 4 na 4.

50:47
    Vlach (LIB) je vyloučen za nedovolené bránění.

41:45
    Zohorna z Komety je vyloučen za vysokou hůl. Přesilovka tentokrát pro Liberec.

41:35
    Vysokou holí trefil Valský do obličeje domácího Kempného. Přesilovka pro Kometu.

38:24
    I hosté budou hrát ve třech! Za krosček je vyloučen Jan Výtisk. Kometa má k dispozici luxusní přesilovou hru pět na tři, bude trvat minutu a 36 vteřin.

38:00
    Přesně dvě minuty před koncem třetiny si zahrají domácí přesilovou hru. Martin Bartek je vyloučen za vysokou hůl.

30:17
    Čermák s Hunkesem ve vzájemné potyčce za hostující bránou, oba putují na trestnou lavici. Oba na dvě minuty za hrubost. Bude se hrát ve čtyřech na každé straně.

25:40
    Brněnský Hanzlík je vyloučen za nedovolené bránění.

22:36
    Kometa jde do tří! Za sekání je vyloučen Tomáš Svoboda. Hosté budou mít dvojnásobnou výhodu, která bude trvat 21 vteřin!

20:57
    Vojtěch Němec je vyloučen za hákování, přesilovka pro Liberec.

17:16
    Valský (LIB) je vyloučen za podražení.

13:46
    Vampola mimo hru dohrál tvrdě Hanzlík a rozpoutala se mezi nimi drobná rozmíška. Oba hráči putují na trestnou lavici za hrubost.

12:02
    První přesilová hra pro hostující celek, podražením se provinil domácí mladík Pavel Jenyš.

00:49
    Kometa si svým aktivním pohybem vynutila první přesilovou hru. Výtisk narazil Němce na hrazení a putuje na trestnou lavici.

Pavel Kuba

Góly a asistencie: 21. Novotný (Čermák, Hruška J.), 27. Kempný (Burian, Čiliak), 42. Nosek (Hruška J., Čermák), 51. Burian (Zohorna, Koreis) – 18. Nedvěd (Kolmann, Urban), 28. Nedvěd (Vampola, Bulíř), 60. Vampola (Bulík)

HC Kometa Brno: Čiliak (Trvaj) – Hanzlík, Nosek, Kempný, Kováčik, Žižka, Kuboš, Dujsík – Hruška J., Čermák (C), Novotný – Káňa, Němec, Svoboda T. – Burian, Koreis, Dočekal – Wasserbauer, Zohorna, Jenyš.
    Bílí Tygři Liberec: Melicherčík (Schwarz) – Derner, Hunkes, Výtisk, Vitásek, Čutta, Kolmann, Šimek – Vísek, Bulík, Bartek – Bulíř, Nedvěd (C), Urban – Vlach, Vampola, Valský – Kica, Psota, Dušek.

Rozhodca: Hradil, Šír – Bryška, Lučan

Diváci: 6 920