Buffalo – Calgary 1:2 (po pr.) | Toronto – Chicago 7:3 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 1:4 (kon.)
NJ Devils – Tampa Bay 3:0 (kon.) | NY Islanders – Montreal 0:1 (po pr.) | Columbus – St. Louis 3:4 (po pr.)
Arizona – Carolina 1:3 (kon.) | Nashville – San Jose 3:2 (kon.) | Colorado – Minnesota 1:2 (1:2 po s.n.)
Vancouver – Boston 6:2 (kon.) | Washington – Philadelphia 5:4 (2:1 po s.n.) | Detroit – Tampa Bay 0:3 (kon.)
Nashville Predators
3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
San Jose Sharks
cz Nedeľa 15.12.2013, 02:10 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:44:55)

San Jose Sharks: 20

Je konec! Hosté vyrovnávací gól již vstřelit nedokázali a i z ledu Nashvillu odjedou s prázdnou. Pro Sharks je to pátá porážka ze šesti posledních zápasů, navíc čtvrtý zápas bez jediného bodu! Skvělá série vítězství z konce listopadu je zapomenuta, San Jose se topí ve výsledkové krizi! Ve třetí třetině nejprve snížil na 1:2 hostující Boyle, ale i tak se hostům nedařilo dostat soupeře pod tlak. A naopak v 58. minutě navýšil vedení Nashvillu Stalberg, což již byla hodně těžká "deka" pro hosty. Těm se sice podařilo necelou minutu před koncem snížit zásluhou Marleaua, ale vyrovnat se jim nepodařilo, domácí se radují z vítězství.

60:00

59:31
    Havlát a Wingels měli velkou příležitost v závaru před brankou, ale Hutton nějak dokázal skrýt kotouč ve své výstroji.

59:15
    Niemi se na okamžik vrátil do brány, ale nyní je již opět branka Sharks prázdná.

59:05
    San Jose právě vstřelilo branku!
    PATRICK MARLEAU před branou tečuje střelu Boyleho od modré a puk končí za zády Huttona. Asistence: Dan Boyle a Joe Thornton.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:45
    Pavelskiho střelu Hutton vyráží.

58:20
    Branka Sharks zůstává stále prázdná, hosté v šesti ve třetině Predators.

58:12
    Oddechový čas pro hosty.

58:12
    Parádní zákrok Huttona proti střele Pavelskiho.

57:59
    Puk míří do odkryté branky, ale Stuart v poslední chvíli zachytil.

57:40
    Hosté to zkouší bez gólmana, se šesti hráči v poli.

57:21
    Nashville právě vstřelil branku!
    Domácí šli ve dvou proti jedinému bránícímu Irwinovi, VIKTOR STALBERG na levém křídle místo přihrávky vypálil a puk prošel Niemimu do branky. Asistence: Shea Weber.

56:35
    I když Sharks prohrávají "pouze" o gól, jejich výkon je stále konstantní, stále bez nápadu, bez jiskry...

56:05
    Jenže hrají domácí, Josi také nahazuje za branku.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 17. Nyström (Bartley, Stalberg), 39. Josi (Smith, Spaling), 58. Stalberg (Weber) – 48. Boyle (Irwin, Marleau), 60. Marleau (Boyle, J. Thornton)

Nashville Predators: Hutton (Mazanec) – Weber, Josi, Bartley, Klein, Jones, Hendricks – Nyström, Fisher, Stalberg – Wilson, Cullen, Clune – Spaling, Legwand, Hendricks – Wilson, Cullen, Smith
    San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Braun, Vlasič, Irwin, Boyle, Demers, Stuart – Hertl, J. Thornton, Bursn – Marleau, Couture, Kennedy – Nieto, Pavelski, Wingels – Sheppard, Desjardins, Havlát

Rozhodca: Dwyer, Lee – Murray, Racicot

Diváci: 16 243