Pittsburgh – NJ Devils 3:2 (kon.) | Florida – Washington 3:2 (4:3 po s.n.) | Vancouver – Edmonton 4:0 (kon.)
Buffalo – Calgary 1:2 (po pr.) | Ottawa – LA Kings 2:5 (kon.) | Winnipeg – Dallas 4:6 (kon.)
Buffalo Sabres
1:2 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:1)
Calgary Flames
cz Sobota 14.12.2013, 20:10 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

Češi a Slováci na ledě

Jiří Hudler (CGY) 0+0, 3 střely, 2 trest. min., čas na ledě 16:39
    Ladislav Šmíd (CGY)0+0, 0 střel, 2 trest. min., čas na ledě 17:21 (00:04:50)

Calgary právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto ! Vítězí tým domácích po krásné kombinaci. Byron přihrál MATTU STAJANOVI, který z levého kruhu vystřelil přesně pod lapačku a kotouč přejel brankovou čáru. Asistence: Paul Byron.

60:16
    Začalo nám prodloužení a oba celky začínají opatrněji.

60:01

Třetí třetina skončila a přinesla nám dvě branky a to na obou stranách a tak tady máme prodloužení. Ve třetí periodě byly aktivnější hosté, kteří měli spoustu šancí.

60:00

59:23
    Hra se už jen dohrává a mi zřejmě uvidíme prodloužení.

58:49
    Vypadá to že oba celky jsou smířeni s prodloužením.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny. Hosté mají chuť vyhrát a drží se v útočné třetině.

57:52
    Oddechový čas pro hosty.

56:23
    Puk nyní sražen do ochranné sítě a následuje komerční přestávka.

55:27
    Puk nyní létá z jedné třetiny na druhou a oba brankáři musí být v pozoru.

54:35
    Hra se přerušila a puk letěl mezi diváky.

54:05
    Hra se nyní na chvilku uklidnila a hraje se spíše ve středním pásmu.

53:29
    Buffalo se dostalo do útočného pásma a nyní se o puk bojuje za brankou.

Komerční přestávka.

52:48
    Jones se snaží rozehrát, ale nemá komu.

Adam Soukup

Góly a asistencie: 46. Moulson (Girgensons, Ehrhoff) – 52. Byron (Butler, Backlund), 61. Stajan (Byron)

Buffalo Sabres: Miller (Enroth) – Myers, Tallinder, McBain, Ehrhoff, Weber, Pysyk – Girgensons, Ennis, Moulson – D'Agostini, Leino, Adam – Stafford, Foligno, Ott – Flynn, McCormick, Scott
    Calgary Flames: Ramo (Berra) – Giordano, Šmíd, Brodie, Russell, O'Brien, Butler – Stempniak, Stajan, Cammalleri – Jones, Backlund, Galiardi – Hudler, Colborne, Glencross – McGrattan, Byron, Bouma

Rozhodca: Furlatt, Hebert – Miller, Sericolo

Diváci: 18 368