Buffalo – Calgary 1:2 (po pr.) | Toronto – Chicago 7:3 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 1:4 (kon.)
NJ Devils – Tampa Bay 3:0 (kon.) | NY Islanders – Montreal 0:1 (po pr.) | Columbus – St. Louis 3:4 (po pr.)
Arizona – Carolina 1:3 (kon.) | Nashville – San Jose 3:2 (kon.) | Colorado – Minnesota 1:2 (1:2 po s.n.)
Vancouver – Boston 6:2 (kon.) | Washington – Philadelphia 5:4 (2:1 po s.n.) | Detroit – Tampa Bay 0:3 (kon.)
Vancouver Canucks
6:2 (1:0, 2:1, 3:1)
Boston Bruins
cz Nedeľa 15.12.2013, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

To je ode mne vše děkuji za pozornost a přeji vám všem krásné ráno. (06:55:11)

3. Brad Richardsn 0 + 2

Třetí třetina nám přinesla čtyři branky a to tři na straně domácích a jednu na straně hostů. První třetina byla moc opatrná, ale poté co dali domácí gól tak se zvedli a hráli do předu zatím co se Boston soustředil na obranu. Vancouver byl dnes jednoznačně lepším soupeřem. Střely: 30-41.

Dnešní utkání sledovalo 18,910 diváků.

60:00

59:41
    Krásná střela od D.Sedina, ale bohužel střela končí v ochranné síti.

59:01
    Poslední minuta třetí periody.

58:38
    Puk ve středním pásmu, oba týmy střídají.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:29
    Boston stále bojuje a zasypává Luonga spousty střel.

56:43
    Bruins právě vstřelili branku!
    Alespoň Bruins snižují. Byl to hodně vybojovaný gól když Boychuk vystřelil a REILLY SMITH už jen dorážel puk do brány. Asistence: Johny Boychuk a Dennis Seidenberg

56:26
    Boston, ale nepřestává bojovat a drží se v útočném pásmu a střílí z každé pozice.

55:12
    Boston mohl teď uniknou, ale všichni byly už unaveni.

54:56
    Hosté se pouze brání a domácí si užívají vedení.

Komerční přestávka.

54:25
    Lucic to vzal na sebe přej celé hřiště a nakonec vystřelil, ale domácí brankář vše vychytal.

53:26
    Canucks si přímo hrají s hostující obranou.

52:44
    Domácí jsou velice aktivní a neustále se drží v útočném pásmu.

51:16
    Vancouver je po gólu při chuti.

Adam Soukup

Góly a asistencie: 17. Hansen, 26. Booth (Richadson), 29. Higgins (Kesler, Santorelli), 42. Weber (H.Sedin, D.Sedin), 45. H.Sedin (D.Sedin, Bieksa), 51. Tanev (Santorelli, Richardson) – 25. Smith, 57. Smith (Boychuk, Seidenberg)

Vancouver Canucks: Luongo (Lack) – Hamhuis, Tanev, Stanton, Bieksa, Weber, Garrison – Sedin D., Sedin H., Hnasen – Higgins, Kesler, Santorelli – Booth, Richardson, Kassian – Sestito, Dalpe, Weise
    Boston Bruins: Rask, od 42.Johnson – Chára, Boychuk, Seidenberg, Krug, Bartowski, Miller – Lucic, Krejčí, Iginla – Marchand, Bergeron, Smith – Soderberg, Spooner, Fraser – Johnson, Campbell, Caron

Rozhodca: Joannette, Rehman – Murchison, Nansen

Diváci: 18 910