Buffalo – Calgary 1:2 (po pr.) | Toronto – Chicago 7:3 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 1:4 (kon.)
NJ Devils – Tampa Bay 3:0 (kon.) | NY Islanders – Montreal 0:1 (po pr.) | Columbus – St. Louis 3:4 (po pr.)
Arizona – Carolina 1:3 (kon.) | Nashville – San Jose 3:2 (kon.) | Colorado – Minnesota 1:2 (1:2 po s.n.)
Vancouver – Boston 6:2 (kon.) | Washington – Philadelphia 5:4 (2:1 po s.n.) | Detroit – Tampa Bay 0:3 (kon.)
Vancouver Canucks
6:2 (1:0, 2:1, 3:1)
Boston Bruins
cz Nedeľa 15.12.2013, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Má po třiceti dvou odehraných zápasech na svém kontě čtyřicet šest bodů a to za dvacet dva výher, dvě výhry v prodloužení a osm proher. Střelecká bilance: 90-64. Boston obhajuje třetí příčku ligové tabulky.
    Nejproduktivnější hráč je David Krejčí, který má na svém kontě šest branek a dvacet jedna asistencí.

Má po třiceti čtyřech odehraných zápasech na svém kontě čtyřicet tři bodů a to za devatenáct výher, pět výher v prodloužení a deset proher. Střelecká bilance: 92-81. Vancouver obhajuje osmou příčku ligové tabulky.
    Nejproduktivnější hráči jsou Henrik a Daniel Sedin, oba mají na svém kontě dvacet devět bodů.

Zdeno Chára (BOS) 7+6

Vancouver Canucks: Luongo (Lack) – Hamhuis, Tanev, Stanton, Bieksa, Alberts, Garrison – Sedin D., Sedin H., Hnasen – Higgins, Kesler, Santorelli – Booth, Richardson, Kassian – Sestito, Dalpe, Weise

Boston Bruins: Rask (Johnson) – Chára, Boychuk, Seidenberg, Krug, Bartowski, Miller – Lucic, Krejčí, Iginla – Marchand, Bergeron, Smith – Soderberg, Spooner, Fraser – Johnson, Campbell, Caron

Rozhodčí: Joannette, Rehman – Murchison, Nansen.

Dobré ráno vítám příznivce NHL. Jak již tradičně bývá zápas bude opožděn a jeho začátek by měl začít přibližně ve 4:10.

Rogers Arena je zhasnutá a čeká se na hokejisty.

Oba týmy jsou již na ledové ploše.

Nyní si poslechneme hymnu USA a Kanady.

00:01

00:25
    Úvodní vhazování vyhráli hosté a zakládají útok.

01:03
    Domácí se dostali k puku a drží se v útočném pásmu,

01:49
    Higgins kombinuje s Keslerem, ale jejich kombinace jim nevyšla.

02:14
    Teď má puk zase Boston a nemůže se dostat přes střední pásmo.

03:01
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou.

03:23
    Henrik Sedin se snaží vybojovat kotouč, ale neúspěšně.

04:05
    Boston se drží útočné třetině a kombinuje.

04:39
    Chára to zkusil od modré, ale jeho střela byla zblokovaná.

05:22
    Boston se teď sevřel ve vlastním pásmu a má problémy se z něj dostat.

05:54
    Canucks se drží v útočném pásmu a střílí z každé pozice.

Komerční přestávka.

06:16
    Iginla a Kesler si nyní vyměnili pěstní souboj. Jako vítěz vychází Iginla.

06:17
    Iginla (BOS) a Kesler (VAN) dostávají 5 minut osobní trest.

06:56
    Fraser zkusil puk pouze nahodit, ale Luongo vše viděl a pro jistotu ukryl puk v lapačce.

07:16
    Boston se nyní dostal do útočného pásma a Luongo má plné ruce práce.

07:49
    Daniel Sedin zkusil object branku a zakončit, ale Rask byl pozorný a puk zlikvidoval.

08:25
    Teď zase u puku hosté. Hra se neustále točí nahoru a dolů.

08:57
    Hosté bojují v útočném pásmu, ale kotouč nevybojovali.

09:16
    Tanev mohl založit útočnou akci, ale zastavilo ho postavení mimo hru.

09:51
    Domácí se pokoušejí založit útok, ale zatím se jim nedaří přejít ani střední pásmo.

10:38
    Domácí se rychlým proti útokem dostali do útočné třetiny a ihned od modré vystřelil Sedin, ale jeho střelu vychytal Rask.

11:19
    Krejčí kombinuje s Lucicem, ale nyní přihrávka na Cháru nevyšla a hosté jsou tak vyštváni z útočného pásma.

11:57
    Booth teď objel branku a pokusil se zakončit, ale hostující brankář předpověděl situaci a měl tak vše pod kontrolou.

11:59
    Krejčí (BOS) dostává dvě minuty za hákování.

12:27
    Domácí mají před sebou první přesilovou hru.

13:19
    Domácí drží kotouč ve vlastním obraném pásmu a začínají rozjíždět akci.

14:01
    Domácí jsou stále v útočném pásmu. Rask zažívá těžké chvíle

14:52
    Puk ve středním pásmu, kde o něj bojuje Sedin a Marchand.

15:11
    Krug měl šanci vystřelit z levého kruhu, ale točivý kotouč netrefil.

15:35
    Hra se přerušila kvůli tvrdé střele, která byla zblokovaná do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.

16:11
    Seidenberg se snažil udržet puk za brankou soupeře, ale nepovedlo se mu to.

16:30
    Domácí jsou natlačeni v útočném pásmu a střílí z každé pozice.

16:37
    Vancouver právě vstřelil branku!
    To je neuvěřitelný gól ! JANNIK HANSEN přejel červenou čáru a od té se napřáhl a vyslal jedovku na Raska, kterou hostující brankář nezvládl. Bez asistence.

17:46
    Domácí drží kotouč ve vlastním pásmu a v klidu střídají.

18:01
    Booth (VAN) dostává dvě minuty za podražení.

18:50
    Tentokrát tady máme přesilovku pro hosty.

19:01
    Poslední minuta první třetiny.

19:37
    Boston drží útočné pásmo a kombinuje s pukem na modré čáře.

20:00

První třetina skončila přinesla nám jednu branku a to na straně domácích. Hansen se napřáhl od červeně čáry a vyslal prudkou střelu na Raska, kterou nezvládl. Střely: 9 – 10.
    Další třetina začne přibližně v 5:05

20:01

20:16
    Vhazování vyhráli hosté a už se ženou dopředu.

20:58
    Vancouver se nemůže dostat z vlastního pásma.

21:18
    Marchand s Bergeronem si nerozuměli a tím pádem získávají puk domácí.

21:54
    Chára to zkusil vystřelit od modré, ale jeho střela byla zblokovaná.

22:11
    Bruins se chtějí dostat dopředu, ale teď jim to pokazil ofsajd.

22:56
    Lucic a Krejčí se pokoušeli rozehrát po mantinelu, ale to jim nevyšlo.

23:28
    Hraje se nahoru dolů, ale zatím brankáři moc zasahovat nemuseli.

24:01
    Hostům se teď téměř nic nedařím, jejich snaha je vždy odkloněna na hrazení do rohu kluziště.

24:11
    Bruins právě vstřelili branku!
    A je vyrovnáno ! Teď se odrazil puk od mantinelu a zmocnil se ho REILLY SMITH, který se řítil sám proti domácímu brankáři. Zvolil bekhendový blafák. Bez asistence.

24:58
    Teď jsou zase u puku domácí a kombinují v útočném pásmu.

25:31
    A domácí si berou své vedení zpět. Teď se odehrála ta samá situace jako před chvílí.DAVID BOOTH dostal kotouč od Richardsona a řítil se sám proti Raskovi. Zvolil střelu zápěstím a puk propadl hostujícímu brankáři mezi nohy. Asistence: Brad Richardson.

26:19
    Teď se puku pohybuje ve středním pásmu.

26:59
    Dalpe vystřelil z levého kruhu, ale Rask vše viděl a raději ukryl puk pod lapačkou.

27:10
    Hosté teď mohli do předu ve třech, ale zastavil je ofsajd.

27:46
    Bergeron prověřil domácího brankáře, ale ten byl v pozoru.

28:12
    Ted zase Lucic vystřelil od modré, ale Luongo opět chytá

28:32
    Domácí se nyní přesouvají dopředu.

28:46
    Chaos před brankou ! Dvoubrankový náskok vytvořil CHRIS HIGGINS, který nakonec doklepl kotouč do poloprázdné branky. Asistence: Ryan Kesler a Mike Santorelli.

29:18
    Puk ve středním pásmu.

29:33
    Boston má co dohánět a proto se nyní drží v útočném pásmu.

30:10
    Domácí mají kotouč ve své moci a zakládají rychlý útok.

30:46
    Puk se nyní nachází v obranném pásmu domácích. Oba týmy střídají.

31:20
    Bruins rozjeli útočnou akci, ale puk skončil v ochranné síti.

31:58
    Domácí se bránili a nakonec puk vyhodili na zakázané uvolnění.

32:30
    Hra se neustále přerušuje. Teď zase hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

33:00
    Puk létá vzduchem a oba brankáři musí být neustále v pozoru.

33:15
    Chára nyní pálil tvrdou ránu od modré, ale puk skončil v brankářské výstroji.

33:41
    Domácí se pouze brání a hosté útočí.

34:35
    Krásná kombinace Krejčího s Lucicem, ale pokus končí v lapačce. Komerční přestávka.

35:16
    Hra se neustále točí. U puku jsou Canucks, které kombinují v útočném pásmu.

35:54
    Henrik Sedin hledal před brankou svého bratra, ale ten tam nebyl tak kotouč jen nahodil.

36:31
    Vancouver drží medvědy pod tlakem.

37:10
    Lucic drží puk ve středním pásmu, aby mohla jeho formace do vystřídat

37:55
    Seidenberg střílel z mezikruží, ale nic z toho není.

38:32
    Hosté mohli uniknout tři na jednoho, ale zastavil je ofsajd.

38:51
    Boston vyhazuje puk na zakázané uvolnění.

39:01
    Poslední minuta druhé periody.

39:36
    Opět zakázané uvolnění hostů.

40:00

Druhá třetina skončila a přinesla na tři branky dvě na straně hostů a jedna branka na straně domácích. Hra byla ve druhé periodě opravdu vyrovnaná ale zároveň byla velice roztrhaná a neustále se přerušuje. Další třetina cca v 6:02.

40:01

40:25
    Pevní střela a ihned tyčka o to se postaral Bergeron.

40:59
    Vancouver vletěl do třetí třetiny skvěle

41:15
    Domácí jsou v útočném pásmu, kde kombinují.

41:34
    A je tu tříbrankový rozdíl. Přihrábka na modrou, kde byl YANNICK WEBER, který se pouze napřáhl a vystřelil. Puk proletěl Raskovy mezi betony. Asistence: Henrik Sedin a Daniel Sedin.

Do branky místo Raska nastupuje Johnson

42:05
    Domácí jsou při chuti a drží se stále v útočném pásmu.

42:55
    Boston se pokouší něco vymyslet, ale v útočném pásmu jen kombinují.

43:23
    Hosté už to nemohou strpět tak si vybírají soupeře se kterými by se mohly alespoň porvat.

43:40
    Rozhodčí udělil tresty na trestnou šel jeden z hostů.

43:42
    Domácí mají před sebou další přesilovku.

44:02
    Překrásná kombinace ! Kevin Bieksa našel volného D. Sedina, který sice mohl střílet z dobré pozice, ale nakonec se rozhodl přihrát HENRIKU SEDINOVI, který neměl žádnou práci jen nastavit hokejku a tečovat puk do prázdné branky. Asistence: Daniel Sedin a Kevin Bieksa.

44:37
    (VAN) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

45:38
    Bostnu zbývá pouhá minuta do konce přesilovky.

46:44
    Hosté mají puk ve své moci, ale nemohou se s ním dostat do útočného pásma.

47:17
    Campbell zkusil překonat Luonga, ale to se mu nepodařilo.

48:22
    Puk ve středním pásmu, kde o něj bojují Krejčí a Booth.

48:49
    Daniel Sedin zavezl kotouč do útočné třetiny a začíná kombinovat s bratrem.

49:18
    Boston se ještě snaží vstřelit branku a teď k tomu nezbývalo málo.

50:12
    Puk léta vzduchem z jedné strany na druhou.

50:15
    Po odpískání se tady strhla šarvátka a rozhodčí uděluje tresty.

50:29
    Domácí se ženou dopředu a střílí z každé pozice.

50:34
    A domácí dávají gól i při vlastním oslabení. Opět krásná kombinace Santorelli ujížděl sám, ale nakonec se k němu přidal CHRISTOPHER TANEV, který dostal krásnou přihrávku a poté jen zavěsil do poloprázdné branky. Asistence: Mike Santorelli a Brad Richardson.

51:16
    Vancouver je po gólu při chuti.

52:44
    Domácí jsou velice aktivní a neustále se drží v útočném pásmu.

53:26
    Canucks si přímo hrají s hostující obranou.

54:25
    Lucic to vzal na sebe přej celé hřiště a nakonec vystřelil, ale domácí brankář vše vychytal.

54:56
    Hosté se pouze brání a domácí si užívají vedení.

55:12
    Boston mohl teď uniknou, ale všichni byly už unaveni.

56:26
    Boston, ale nepřestává bojovat a drží se v útočném pásmu a střílí z každé pozice.

56:43
    Alespoň Bruins snižují. Byl to hodně vybojovaný gól když Boychuk vystřelil a REILLY SMITH už jen dorážel puk do brány. Asistence: Johny Boychuk a Dennis Seidenberg

57:29
    Boston stále bojuje a zasypává Luonga spousty střel.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

58:38
    Puk ve středním pásmu, oba týmy střídají.

59:01
    Poslední minuta třetí periody.

59:41
    Krásná střela od D.Sedina, ale bohužel střela končí v ochranné síti.

60:00

Dnešní utkání sledovalo 18,910 diváků.

Třetí třetina nám přinesla čtyři branky a to tři na straně domácích a jednu na straně hostů. První třetina byla moc opatrná, ale poté co dali domácí gól tak se zvedli a hráli do předu zatím co se Boston soustředil na obranu. Vancouver byl dnes jednoznačně lepším soupeřem. Střely: 30-41.

Tři hvězdy utkání

1. Robert Luongo 95,1% úspěšnost
    2. Mike Santorelli 0 + 2
    3. Brad Richardsn 0 + 2

David Krejčí (BOS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:07
    Zdeno Chára (BOS) 0+0, 4 střely čas na ledě 22:10

To je ode mne vše děkuji za pozornost a přeji vám všem krásné ráno. (06:55:11)

Adam Soukup

Góly a asistencie: 17. Hansen, 26. Booth (Richadson), 29. Higgins (Kesler, Santorelli), 42. Weber (H.Sedin, D.Sedin), 45. H.Sedin (D.Sedin, Bieksa), 51. Tanev (Santorelli, Richardson) – 25. Smith, 57. Smith (Boychuk, Seidenberg)

Vancouver Canucks: Luongo (Lack) – Hamhuis, Tanev, Stanton, Bieksa, Weber, Garrison – Sedin D., Sedin H., Hnasen – Higgins, Kesler, Santorelli – Booth, Richardson, Kassian – Sestito, Dalpe, Weise
    Boston Bruins: Rask, od 42.Johnson – Chára, Boychuk, Seidenberg, Krug, Bartowski, Miller – Lucic, Krejčí, Iginla – Marchand, Bergeron, Smith – Soderberg, Spooner, Fraser – Johnson, Campbell, Caron

Rozhodca: Joannette, Rehman – Murchison, Nansen

Diváci: 18 910