Buffalo – Calgary 1:2 (po pr.) | Toronto – Chicago 7:3 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 1:4 (kon.)
NJ Devils – Tampa Bay 3:0 (kon.) | NY Islanders – Montreal 0:1 (po pr.) | Columbus – St. Louis 3:4 (po pr.)
Arizona – Carolina 1:3 (kon.) | Nashville – San Jose 3:2 (kon.) | Colorado – Minnesota 1:2 (1:2 po s.n.)
Vancouver – Boston 6:2 (kon.) | Washington – Philadelphia 5:4 (2:1 po s.n.) | Detroit – Tampa Bay 0:3 (kon.)

Vladimír Sobotka (STL) 0+0, 4 střely, čas na ledě 17:55;
    Roman Polák (STL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 9:25. (03:49:39)

Tři hvězdy utkání:
    1. Vladimir Tarasenko (STL) 2+0;
    2. David Backes (tým) 1+0;
    3. Ryan Johansen (CBJ) 1+0.

Konec zápasu. Hostující celek předvedl parádní obrat skóre. Z 1:3 otočil na 4:3 v prodloužení. Děkuji za pozornost, dobrou noc.

60:22
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Zajímavá akce. Domácí hráči zazmatkovali ve středním pásmu. Tjutin místo toho, aby sledoval puk, vyrazil soupeři hůl z ruky, tím pádem se nestihl vrátit k DAVIDU BACKESOVI, který si vybruslil před branku a s přehledem překonal McKenna.

60:01
    Anisimov vyhrál buly nad Backesem.

60:01

60 minut nepřineslo vítěze, bude následovat prodloužení.

60:00

59:54
    Johnsonova střela zápěstím neměla nárok na úspěch.

59:00
    Poslední minuta základní hrací doby.

58:54
    Hraje se ve středním pásmu.

58:24
    Steenova střela se od brusli Tjutina odrazila do hlediště.

58:00
    Polák ukázkově zblokoval Tjutinovu střelu. Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:59
    Schwartzova střela trefila brankáře domácího celku. Žádný speciální zákrok předvést nemusel.

56:47
    Polákova střela z jízdy nemohla ohrozit McKenna.

55:54
    Steen, který momentálně prožívá abnormálně dobré období, branku netrefil.

54:52
    Johansen trefil tyčku, obrovský šance domácího celku.

53:39
    Foligno mohl poslat Columbus znovu do vedení, ale proti Halákovi neuspěl.

53:33
    Cole našel přesnou přihrávkou CRISE STEWARDA, který překonal brankáře McKenna. Ten se nestihl přesunou. Asistence: Ian Cole.

53:07
    MacKenzie sestřelil Berglunda, oba jsou v pořádku.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 9. Anisimov (Comeau), 12. Tjutin, 14. Johansen (Dubinsky, Johnson) – 5. Tarasenko (Bouwmeester, Roy), 29. Tarasenko (Pietrangelo, Morrow), 54. Steward (Cole), 61. Backes

Columbus Blue Jackets: McKenna (Smith) – Nikitin, Johnson, Murray, Prout, Tjutin, Savard – Calvert, Atkinson, Comeau, Dubinsky, Umberger, Johansen, MacKenzie, Tropp,Jenner, Anisimov, Letestu, Foligno.
    St. Louis Blues: Halák (Elliott) – Jackman, Bouwmeester, Shattenkirk, Pietrangelo, Cole, Polák – Schwartz, Morrow, Roy, Sobotka, Steen, Steward, Lapierre, Backes, Oshie,Cracknell, Tarasenko

Rozhodca: Morton, Rooney – Amell, Rody.