Omsk – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Vladivostok 2:3 (kon.) | Jekaterinburg – Chabarovsk 5:1 (kon.)
Barys – Novokuzneck 5:3 (kon.) | Čerepovec – Nižnekamsk 1:0 (kon.) | Jaroslavľ – Ufa 4:2 (kon.)
A. Mytišči – Čeljabinsk 2:3 (kon.) | CSKA Moskva – Lev 0:3 (kon.) | Petrohrad – Metallurg Magnitogorsk 0:2 (kon.)
S.Moskva – Novgorod 1:2 (kon.) | Dinamo Minsk – Viťaz 0:2 (kon.) | Záhreb – Kazaň 6:5 (kon.)

Salavat Ufa dala gól!
    Tak predsa sa to podarilo! Snaha hostí je pretavená do gólu.IGOR MIRNOV unikol a po kľučke prekonal Sanforda. Asistencie: Kolcov, Zubarev.

54:11
    Lokomotiv Jaroslavľ dal gól!
    A je rozhodnuté. Toto bol posledný kliniec do "rakvy" Ufy. Po buly vypálil od modrej čiary Gorochov. Jeho spoluhráči sa snažili o dorážku, no nakoniec sa to podarilo PAVLOVI KRASKOVSKIMU. Asistencia: Gorochov.

50:47
    Kapustin poslal puk mimo ľadovej plochy, a tak dostal dvojminútový trest.

48:11
    Krasnovskij zahákoval a dostal dvojminový trest. Podarí sa Ufe znížiť náskok domácich?

39:16
    A ďalšie vylúčenie. Domáci hráč Plotnikov ponúka Ufe slušnú šancu na zníženie.

38:45
    Sily sa opäť vyrovnajú. Na strane domácich sa previnil Vasiljev, ktorý dostal menší trest za držanie.

38:15
    A hostia budú hrať opäť v oslabení. Mereskin za podrazenie dostal menší trest. Ak pomýšľajú hostia na otočenie zápas, mali by hrať čistejšie.

36:25
    V druhej tretine sú síce aktívnejší hostia, no domácim sa podarilo vsietiť ďalší gól. Za gól môže v podstate sám Volkov, keďže mu nahadzovaný puk vypadol a IGOR MUSATOV ho so šťastím pretlačil do siete. Asistencie: Ilja Gorochov.

30:09
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Makarov fauloval a za nedovolené bránenie si odsedí dve minúty.

28:57
    Vylúčenie aj na strane domáceho tímu. Vitalij Višnevskij zahral vysokou hokejkou a rozhodca ho "odmenil" dvomi minútami.

24:08
    Tak aj hostia sa konečne presadili. Kapitán DENIS CHLYSTOV dostal presnú prihrávku a z prvej prekonal brankára Sanforda.

12:44
    Druhú presilovú hru už domáci využívajú. Od modrej pálil EGOR AVERIN a aj on prekonáva Volkova. Asistencie: Kronwall a Holos.

12:13
    A opäť tu máme vylúčenie a opäť na strane hostí. Hartikainen si posedí dve minúty.

10:32
    Domáci síce nevyužili presilovú hru, ale pár sekúnd po jej skončení otvárajú skóre zápasu.
    Na pravej strane bol voľný JURIJ PETROV, ktorý svojou delovkou prekonal Volkova.

8:24
    Máme tu prvé vylúčenie v zápase. Za podrazenie dostáva menší trest Kolcov a domáci tím má šancu streliť otvárací gól dnešného duelu. Podarí sa im to?

3:37
    A máme tu prvú obrovskú príležitosť duelu, v ktorej sa ocitli hráči domácich. Po strele Averina brankárovi puk vypadol a len tesne šiel vedľa pravej tyčky!

Petra Beblavá

Góly a asistencie: 11. Petrov, 13. Averin (Kronwall, Holos), 37. Musatov (Gorochov), 55. Kraskovskij (Gorochov) – 25. Chlystov, 59. Mirnov (Kolcov, Zubarev)

Lokomotiv Jaroslavľ: Sanford (Kolesnik) – Vasiljev, Gorochov, Kronwall, Holos, Zotov, Višnevskij, Jakovlev – Konkov, Apalkov, Plotnikov – Musatov, Averin, Kapustin – Černikov, Petrov, Kraskovskij – Kornejev, Galimov, Romancev – Mokšancev
    HC Salavat Julajev Ufa: Volkov (Romanov) – Sopel, Kulda, Višnevskij, Sčitov, Zubarev, Kolcov, Babčuk, Gurkin – Makarov, Hartikainen, Záborský – Mereskin, Chlystov, Dubrovskij – Mirnov, Pihlstrom, Kajgorodov – Stepanov, Gorošanskij, Pankov

Rozhodca: Gamaljev, Soin – Aljošin, Nesterov