Chabarovsk – S.Moskva 4:3 (2:0 po s.n.) | Vladivostok – Doneck 4:1 (kon.) | Novokuzneck – Dinamo Minsk 3:2 (kon.)
Novosibirsk – Záhreb 0:2 (kon.) | A. Mytišči – CSKA Moskva 2:0 (kon.) | Riga – Jaroslavľ 4:1 (kon.)
HC Slovan – Petrohrad 2:3 (0:1 po s.n.) | Lev – Čerepovec 3:1 (kon.)
Metallurg Novokuzneck
3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
HC Dinamo Minsk
Streda 04.12.2013, 13:00KHL

59:30
    Dinamo si ešte zahrá presilovú hru, na trestnej sedí Kuklev.

53:47
    Domáci si teraz zahrajú presilovú hru na trestnú odchádza Kaznadey.

43:10
    Galimov v pásme robil súperovi starosti a Andrei Stas ho fauloval.

38:03
    Vylúčenie na strane domácich, za podrazenie si odsedí dve minúty brankár Lozhkin.

31:57
    Rozhodne nesledujeme žiaden zaujímavý hokej, teraz si však Nogachyov sadne na trestnú, dúfajme že aspoň v presilovke domácich uvidíme niečo zaujímavejšie.

22:08
    Hostia si zahrajú ďalšiu presilovú hru, na trestnú odchádza Kosourov za hákovanie.

17:51
    Kaznadey si odsedí 2+2 minúty za hrubosť.

03:37
    Teraz si naopak presilovku zahrajú hostia, dve minúty si odsedí Skladnichenko.

00:48
    Okamžite tu máme aj prvý faul za podrazenie si pôjde sadnúť Richard Lintner. Presilovka pre domácich.

Miroslav Šimurka

Góly a asistencie: 8. Gareyev (Mantyla, Kartayev), 10. Yemelin (Kapotov), 24. Akhmetov (Yemelin) – 39. Irgl (Platt, Kalyuzhny), 50. Kitarov (Kiryuschenkov)

Metallurg Novokuzneck: Sorokin – Martynov, Arzamastsev, Mantyla, Kuklev, Aksyonenko, Kanarsky, Kapotov, Skutar – Akhmetov, Galimov, Zhafyarov – Gareyev, Kartayev, Kosurov – Mitryakov, Skladnichenko, Kurepanov – Velichkin, Yemelin, Nazarov
    HC Dinamo Minsk: Shelepenyov – Krajicek, Nogachyov, Lintner, Kaznadey, Shinkevich, Usenko, Filichkin – Kalyuzhny, Stas, Irgl – Platt, Surovy, Materukhin – Zakharov, Kitarov, Yefimenko – Lopachuk, Chouinard, Dadonov

Rozhodca: Bondar Denis, Safiullov Ildar – Maitak Alexei, Pronskikh Evgeny