NY Islanders – Pittsburgh 2:3 (po pr.) | Toronto – San Jose 2:4 (kon.) | Washington – Carolina 1:4 (kon.)
Columbus – Tampa Bay 1:0 (kon.) | Florida – Ottawa 2:4 (kon.) | Chicago – Dallas 3:4 (kon.)
Nashville – Vancouver 1:3 (kon.) | Edmonton – Arizona 2:6 (kon.) | Anaheim – LA Kings 2:3 (0:1 po s.n.)
Nashville Predators
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Vancouver Canucks
cz Streda 04.12.2013, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Vancouver tedy nakonec díky dvěma gólům Ryana Keslera ze třetí třetiny vyválčil v Nashvillu dva body. V brance domácích se předvedl český brankář Marek Mazanec, jenž kryl třicet pokusů Canucks, nestačil na tři a byl za to vyhlášen třetí hvězdou utkání. Já vám děkuji za pozornost a přeji hezký den. (04:39:57)

59:59
    Luongo dokázal na brankovišti zastavit dvě dorážky domácích a je jasné, že svůj tým dovede k výhře.

59:50
    Richardsonovi nevyšel ani tento pokus přes půlku hřiště, Josiho brusle byly proti.

59:40
    Nashville se sice drží v útočném pásmu, to je ale vše.

59:08
    Richardson v oslabení vyhodil přes celé kluziště a těsně minul pravou tyč prázdné domácí branky!

59:03
    Nashville je vykázán do středního pásma.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:52
    Tanev nejprve narušil kombinaci Nashvillu a pak se pokoušel přes dvě třetiny zakončit do prázdné, což se mu nepovedlo.

58:37
    Kevin Bieksa ještě zadělal na menší drama v závěru utkání. Je totiž vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí při souboji s Cullenem za brankou.

58:02
    Nashville bez brankáře a s pukem, avšak daleko od Luonga.

57:40
    Oddechový čas pro domácí.

57:40
    Mazanec opět na střídačce, kde pravděpodobně zůstane. Teď se totiž bude vhazovat před Luongem.

57:33
    Postavení mimo hru Nashvillu, který to již zkoušel bez Mazance.

57:01
    Puk na chvíli opustil hru a ta tak musí být přerušena.

56:47
    Higgins ujel do přečíslení se Santorellim, nakonec zvolil individuální řešení a Mazanec musel zasáhnout levým ramenem.

56:01
    Josiho schovanou střelu od modré již Luongo musel řešit a pravou paží si výborně poradil.

55:49
    Legwandova jednoduchá střela zápěstím byla sražena mimo Luongovu branku.

Daniel Polách

Góly a asistencie: 36. Wilson (Hornqvist, Josi) – 36. Richardson (Weise, Hansen), 48. Kesler (Garrison, Santorelli), 55. Kesler (Garrison, D. Sedin)

Nashville Predators: Mazanec (Hutton) – Josi, Jones, Ellis, Bartley, Piskula, Ekholm – Nyström, Fisher, Wilson – Stalberg, Legwand, Bourque – Smith, Cullen, Spaling – Hendricks, Gaustad, Hornqvist
    Vancouver Canucks: Luongo (Lack) – Garrison, Edler, Tanev, Hamhuis, Bieksa, Stanton – Kesler, H. Sedin, D. Sedin – Hansen, Santorelli, Higgins – Weise, Richardson, Booth – Kassian, Dalpe, Sestito

Rozhodca: Dwyer, Sutherland – Murray, Racicot